Ukraina vahvistaa joukkojaan on aika näyttää

Maavoimien vahvuudet ja hyökätä Venäjälle.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kromi takaisin Karjala takaisin. Nyt on aika toimua.

Äänestä

Hillitön isku Karjalaan alkaa

Äänestä

Strateginen hetki lähestyy Karjsla takaisin

Äänestä

Tykit liikkeelle.

Äänestä

Keskitetään joukot

Äänestä

Ristitulta!!!

Äänestä

Venäjä polvilleen

Äänestä

Sanokaa Niinistölle, että menee Putinin luo kylään, Putin on mukava mies.
Puhuu ja pyytää kauniisti Karjalaa takaisin. Eikä hörsöile Ukrainan kanssa. Kyllä Putin antaa Karjalan takaisi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Maavoimien vahvuudet ja hyökätä Venäjälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu