Ahvenanmaa

Hienoja merikuvia ja semmosta.. siellä ois mukava käydä oikein ajan kanssa ja kierrellä nähtävyyksiä katsomassa. Löytys varmasti paljo mielenkiintosia kohteita, ja harrastusmahdollisuuksia..
2221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos menet niin varaa mökki ennen sinne menoa. Kävi nimittäin niin, että kun mentiin sinne teltan kanssa ja toisena päivänä yritettiin mökkiä niin eipäs onnistunutkaan kun oli joko varattuja tai vuokraajaa ei löytynyt mistään ja koko päivä meni yö paikkaa etsiessä.

Muuten ihan bueno paikka.

Äänestä

olen käyny 9 kertaa ja ainakin viikko kannattaa varata jos meinaa ehtiä edes jotain näkemään...aina löyty uutta vaikka on jo monta kertaa käynyt. upea paikka!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marianne kirjoitti:

Hienoja merikuvia ja semmosta.. siellä ois mukava käydä oikein ajan kanssa ja kierrellä nähtävyyksiä katsomassa. Löytys varmasti paljo mielenkiintosia kohteita, ja harrastusmahdollisuuksia..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu