otin kaveriltani suihin uimahallin puku huoneessa kun siihen ilmesty 5kpl katsojia niillä koveni jokaisella joten ei muuta kun hommiin pepussani ja suussani kävi ties kuinka monta ja lisää tuli olin sen päivän uimahallin panopuu
kuinka monta
2
116
Vastaukset
- Anonyymi
Mun ei tarvinnut antaa peppua eikä ne ottaneet. Imemään jouduin tai pääsin kun ne yllättivät mut ja mun poikaystävän. Olihan se aika noloa tulla yllätetyksi muna suussa. Pääasia ettei jutut levinneet. Vaikka sitä imemistä jouduinkin harrastaan useasti sitten vaitiolon varmistamiseksi. Kutsuivat mua imuripojaksi.
- Anonyymi
Me oltiin vietetty paljon aikaa yhdessä jo aiemmin. Kun en ollut enää sakkolihaa alkoi imeminen. Ton käryämisen jälkeen mun poikaystävä kannusti siihen näkijoiden imemiseen. Sanoi että se on ihan hyvä niin ne kerro muille. Mä olin aika hämilläni mutta suostuin. Olin ajatellut sitä kertaluonteisena juttuna. Mut nyt siitä tuli toistuvaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miika elomo
Miika elomo meni naimisiin 4.2 Maria aution kanssa. Onko tämä sama Maria Autio joka seurusteli Jare brandin kans ja meni9113700- 2743154
Olet paljon ajatuksissani
Olen väsynyt tähän. Siihen miten paljon olen tuntenut. Miten epätoivoista kaikki on ollut. Unessa me suudellaan intohimo282088Kuinka löytää uusi rakas rinnalle yli 60 vuotiaana naisena? Avuksi Tinder vai mikä?
Kaikki tahtoo rakastaa iästä riippumatta. Kysymys kuuluukin, mistä löytää miehiä, kun ikää alkaa olla mittarissa: harras902053MTV: Erika Vikman paljastaa pitkäksi venähtäneestä juhlimisesta UMK-voiton jälkeen: "En mä..."
Onnea UMK-voitosta, Erika Vikman! ICH KOMME! Ja tsemppiä toukokuiseen Euroviisu-mittelöön Sveitsissä. Lue Erikan juhlai671827Salametsästys käräjille tänään
Joutsenia, haukkoja, ahmoja, pantasusia, jopa ilveksen pentuja ja haikaroita.... Kuvottaa kuinka kaunista isänmaatamme o1741638- 2251231
Ehkä en ollut oikeudenmukainen sua, naista kohtaan
En silloin voinut painottaa sun kokemusta oikealla tavalla. Jos sen ymmärsin niin en tarpeeksi. Joten ehkä sulla oli p651102Joko on aika varattu?
Mihin maailma on menossa? https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/ac96ac52-8bf2-46d1-933b-60a6056d6075 Bianca "sensor2311041- 92994