Esimerkiksi https://keskustelu.suomi24.fi/seksi/seksi tai https://keskustelu.suomi24.fi/matkailu/eri-tapoja-matkailla/laivamatkat-ja-risteilyt.
Tarkoitan nimenomaan estoa nostelulle. Jos joku haluaa niihin vastata, se hänelle suotakoon. Mutta ketju ei nouse pintaan, vaan pysyy aloitusajan mukaisessa paikassa.
Pistäkään esto vanhojen ketjujen nostelulle
Anonyymi
3
278
Vastaukset
- Anonyymi
Järkevä ehdotus.
Eli ei etene ylläpidossa. - Anonyymi
Noista vanhoista ketjuista näkyy selkeästi, kuin Allersin siirtymä romahdutti moderoinnin. Ei ollut ennenkään häävi, mutta nykyisin on tosi syvällä eikä päivä sinne lapaista. Paljon ovat luvanneet tehdä, mutta mitään ei olla aikaiseksi saatu. Paitsi sotkua.
- Anonyymi
Tuo olisi erinomainen asia eli vastata voisivanhaan ketjuun, mutta ylivuotinen ketju ei nousisi pintaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432987Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta602879- 422347
- 311843
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251699Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721634- 481576
- 361236
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771235- 791060