Pojat! Kiihotutteks te jos näette hyvännäköisen pojan?

Anonyymi

Oon siis itseni heteroksi mieltävä 9lk poika ja oon yhteen tyttöön ihastunut, mutta silti kiihotun myös koulun pojista ja ajattelen niitä runkatessani😳 olenko ainut tällainen vai onko tää ihan normaalia?

10

976

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Täysin normaalia

    • Anonyymi

      Ei kukaan ole 100% hetero tai 100% homo. Ne jotka väittää olevansa heteroita 100% ovat todennäköisesti homoja jotka yrittää KAIKIN keinoin vaikuttaa heteroilta koska se nyt on ainakin vielä se ns normi josta varsinkaan ala ja yläkouluaikana ei oikein kukaan halua poiketa. Minä itse olen 17v homo ja täysin ulkona kaapista mitään ulostuloa ei edes tarvittu koska se oli ilmeisesti niin ilmiselvää, mutta siitä huolimatta koulun diskojen jälkeen ysillä päädyin sänkyyn entisen luokkakaverin kanssa joka on tyttö ja jopa nautin siitä ja pari kertaa uusittiinkin ja ihan selvin päin et alkoholilla ei ollut osuutta sit näihin pariin kertaan.

      • Anonyymi

        Toi oli harvinaisen fiksu kirjoitus tällä palstalla!


    • Anonyymi

      Mun uniin tulee poikia. Oon jo yläasteella, mutten oo koskaan seurustellu.

    • Anonyymi

      Mul on ihan sama homma. Oon ite kasilla.

    • Anonyymi

      Onhan jotkut biseksuaaleja, mutta vielä ysiluokalla on ihan tavallista, että heteropoika kiihottuu pojista ja vertailee itseään toisiin. Monet harrastaa siihen aikaan yhteisrunkkausta ym, mitä sitten vähän vanhempana ei heterot enää tee.

    • Juurikin näin

    • Anonyymi

      Joskus ku kasilla odoteltiin aulaan pitkillä penkeillä liikkaopee ja kaikil oli ohuet housut nii mul alko hiukan seistä ku kattelin ja hetken päästä myös vastakkaisen penkin pojilla alko muutamalla seisoo tai pari sillee ehkä puolstondis ja pari sellanen jäykempi :) noloa se oli mut myös kiihottavaa varsinkin kun seuraavalla liikuntatunnilla sai nähä ne samat kalut paljaina koulun suihkussa :D

      • Anonyymi

        Ja siis itsekin oon hetero et kai se kuuluu tuohon yläaste aikaan et vähän "etsii" sitä seksuaalisuutta ja voi kiihottua melki mistä vaan ku ei oo vielä "asettunut"🤔 nytten olen 18vuotias ja täytyy myöntää et yhä myös pojat kiinnostaa mut eniten tytöt ja mul o tyttöystäväkin❤️


    • Anonyymi

      Ota pervo setämies lääkkeet, muista laittaa varmuuslukko ennen kuin hoitaja tulee.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 76
      1300
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1264
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1177
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      1088
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      1065
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      34
      767
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      724
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      721
    9. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      675
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      587
    Aihe