11v poika, Olen ihastunut mutta liian ujo kertoakseni sen

Hei olen 11v poika joka on 100% ihastunut erääseen tyttöön, mutta olen liian ujo sanoakseni sen 😞Voisiko joku auttaa koska minulla ei ole pokkaa mennä sanomaan enkä edes tiedä miten kertoisin 🤔 Auttakaa minua PLZ
6172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kerrohan ujo poika, miten käyttäydyt tytön lähellä? Voisiko hän aavistaa että olet ihastunut?

Äänestä

🙂🙂

Äänestä
Aloittaja

En minä sitä kovin erityisesti sitä ulkoapäin näytä, mutta musta tuntuu että se tietää.

Äänestä
  • Luulisi 31-vuotiaan tietävän jo.

    Äänestä

Aloittaja

enpä taida

Äänestä
Aloittaja

mut mitä mä voisin tehdä :/
haluisin kertoo mutta ei mul vaa oo pokkaa sanoo

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ihastunut11v kirjoitti:

Hei olen 11v poika joka on 100% ihastunut erääseen tyttöön, mutta olen liian ujo sanoakseni sen 😞Voisiko joku auttaa koska minulla ei ole pokkaa mennä sanomaan enkä edes tiedä miten kertoisin 🤔 Auttakaa minua PLZ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu