ERITTÄIN niukat menkat?

Anonyymi

Oon 11v ja mulla alkoi eilen menkat. Mietin vaan että onko normaalia, kun verta ei tule siteeseen lähes ollenkaan, ehkä pieni läikkä jos sitäkään, mutta kun vessassa käydessä pyyhin niin verta on paperissa? Ja yöllä verta ei tullut siteeseen ollenkaan ja kun kävin vessassa aamulla paperissakaan ei ollut lähes ollenkaan verta. Liittyykö vaan ensimmäisiin menkkoihin vai pitäisikö olla huolissaan? Onko mulla vaan tosi niukka vuoto?

4

191

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      On normaalia.Kyllä sä ehdit nauttii niistä seuraavat 40 vuotta ainakin jos ei enemmänkin.

    • Anonyymi

      Ei niitä menkkoja vanhoilla papoilla kuten ap:lla ilmene. Ikälaskurikin on roimasti vinossa. Olit vuonna 1950 11v. ikäinen poika.

      • Anonyymi

        Älä jankkaa tota samaa joka viestiin joka käsittelee kuukautisia .Et voi tietää onko kyseessä trolli vai oikeesti teini.


    • Anonyymi

      Ehkä ne menkat ei vielä oikein alkanu. Tää on pientä esiharjoittelua. Kyllä se siitä vielä paranee tämän vuoden aikana.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kerro kiva muisto

      Kaivatustasi
      Ikävä
      93
      1738
    2. Sinkkujen kommentti järkyttävään raiskaukseen

      Mikä on kommenttisi tähän järkyttävään raiskaukseen? https://www.is.fi/uutiset/art-2000011204617.html Malmin kohuttu sa
      Sinkut
      358
      1159
    3. Susanna Laine, 43, pohtii tätä muutosta itsessään iän karttuessa: "En tiedä, onko se vähän ikäjuttu"

      Susanna Laine on kyllä nainen paikallaan Farmi-juontajana ja myös Tähdet, tähdet -juontajana, eikös vaan! Lue Susanna
      Suomalaiset julkkikset
      18
      1158
    4. Mikä on horoskooppisi?

      Entä tiedätkö kaivattusi?
      Ikävä
      94
      1019
    5. Onks se väärin jos

      Tutustuttaisiin edes vähän enemmän?
      Ikävä
      62
      813
    6. Vanhemmalle naiselle

      Kirjoitan tällä vanhalla otsikolla vaikka se joku toinen anonyymi naisen kaipaaja innostuukin tästä ja käyttää taas sam
      Ikävä
      34
      773
    7. Hyvää yötä

      Söpöstelen kaivattuni kanssa haaveissani. Halaan tyynyä ja leikin että hän on tässä ihan kiinni. *olet ajatuksissani
      Tunteet
      5
      716
    8. Mitä meidän välillä

      Tulee tapahtumaan? Sinusta paljon kiinni
      Ikävä
      46
      696
    9. En vaan ymmärrä

      Sinulla on hyvä puoliso, perhe, periaatteessa kaikki palikat kohdillaan. En ymmärrä, miksi haluat vaarantaa sen. Minulla
      Ikävä
      42
      670
    10. Mitä saat naiselta mies kun

      Otat ohjat? Saat feminiinistä pehmeyttä, lämpöä ja rauhaa. Kun nainen on tässä moodissa hän auttaa miestä lepäämään ja p
      Ikävä
      113
      666
    Aihe