Derbi ratastus

Elikkäs monikohan piikinen ratas derbissä on vakiona edessä? Ja minkä kokoista kannattas laittaa, kun sitä ei oo muuten virittetty.
2412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

laita eteee joku 17 piikkine.....taakse 28..sit liitäää

Äänestä
  • laske piikit rattaista ja niissä saattaa se lukeakin ja ei kannata laittaa pisempiä välejä jos on kurit jos on kuriton voi ehkä pari piikkiä isomman eturattaan laittaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei huva kirjoitti:

Elikkäs monikohan piikinen ratas derbissä on vakiona edessä? Ja minkä kokoista kannattas laittaa, kun sitä ei oo muuten virittetty.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu