Gimmafrendin kanssa kajaaniin

Onko kajaanis mitään hyvää ruokamestaa?Vuokattiin ollaan menos, mut kajaanis vois käydä safkaamas
10595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Rosso, ranch, pariisi

Äänestä

No ei mikään nuista kolmesta. Pancho villa tai ei mitään.

Äänestä

Pancho Villa kuulostaa hyvälle👍

Äänestä

voutikympistä saa myös hyvää ruokaa

Äänestä

Ajakaa suosiolla Vuokattiin , täällä ei ole kunnon paikkoja paskapitsaa, eineksiä ja rasvakaapelia.

Äänestä
  • Luultavasti niin tehdään, ellei sit tossa panchos käydä.

    Äänestä

Jätä se gimmafrendis meille parkkiin, me vedetään sitä porukalla, velaks tietenkin. Sä voit syödä tofua ja ituja sillä aikaa.

Äänestä

Kyllä Kainuun Portti on ehdottomasti paras. Siinä on myös Kajaanin hienoin leirintä-karavaanarialue, jossa voi yöpyä jos liikkuu asuntoautolla tai -vaunulla. On kaikki "lekkeet"!

Äänestä

Voisin lainata muijaasi että onko miten tiukka vai onko sitten väljä pilsu..

Äänestä

Ranchissa käynnin jälkeen vatsa oli kipeä ja paska löysällä 2 päivää ?? en ole sen jälkeen käynyt (maaliskuussa viimeksi)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko kajaanis mitään hyvää ruokamestaa?Vuokattiin ollaan menos, mut kajaanis vois käydä safkaamas

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu