Miten saan alapalkin pysyymään sellaisessa kuosissa, kuin haluan. Ubuntun puolella nuo palkit pysyivät juuri niin kuin halusin, mutta Fedora vaihtaa niiden paikkaa joka käynnistyksellä. Eli palkit pitäis lotkahti pönttöön semmoinen vajaa kiloinen.
Väri: Tumman ruskea. Seassa vaaleampia pahkuroita.
Koostumus: Tervainen, muuten kiinteähkö.
Aromi: Muheva. Hieman sipuleinen.
Palkit sekaisin?
10
309
Vastaukset
- Anonyymi
Lukitse paneeli" löytyy luultavasti myös Fedorasta kun olet kikkaroinut tarpeeksesi.
- Anonyymi
Apuva saanko?
- Anonyymi
Mihin tarvitaan palkkeja joka puolelle näyttöä? Minun koneessani on vain yksi palkki jonka voi rakentaa mieleisekseen ja siirtää sen haluamaansa reunaan. Arvaapa mikä käyttis!
- Anonyymi
Taitaa olla tämä möfköfantti-käyttis päätellen luulosairaudesta että se olisi ainoa autuaaksi tekevä.
- Anonyymi
Höpö höpö, taas valheita!
- Anonyymi
Olet sairas. Ihan oikeasti, sulla ei ole ihan kaikki kohdillaan korvien välissä.
- Anonyymi
Kuule sinä! Lääkäriltä sain puhtaat paperit!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuule sinä! Lääkäriltä sain puhtaat paperit!
Älä välitä. Linuksin käyttäjillä on likainen mielikuvitus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuule sinä! Lääkäriltä sain puhtaat paperit!
Saimaanapina taas äänessä!
- Anonyymi
Ubuntu onkin toimivin! Ja täysin graafisesti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait233073- 412704
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381523- 841350
- 631261
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä411016Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.126922- 33839
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi29673Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan59621