Miten saan alapalkin pysyymään sellaisessa kuosissa, kuin haluan. Ubuntun puolella nuo palkit pysyivät juuri niin kuin halusin, mutta Fedora vaihtaa niiden paikkaa joka käynnistyksellä. Eli palkit pitäis lotkahti pönttöön semmoinen vajaa kiloinen.
Väri: Tumman ruskea. Seassa vaaleampia pahkuroita.
Koostumus: Tervainen, muuten kiinteähkö.
Aromi: Muheva. Hieman sipuleinen.
Palkit sekaisin?
10
344
Vastaukset
- Anonyymi
Lukitse paneeli" löytyy luultavasti myös Fedorasta kun olet kikkaroinut tarpeeksesi.
- Anonyymi
Apuva saanko?
- Anonyymi
Mihin tarvitaan palkkeja joka puolelle näyttöä? Minun koneessani on vain yksi palkki jonka voi rakentaa mieleisekseen ja siirtää sen haluamaansa reunaan. Arvaapa mikä käyttis!
- Anonyymi
Taitaa olla tämä möfköfantti-käyttis päätellen luulosairaudesta että se olisi ainoa autuaaksi tekevä.
- Anonyymi
Höpö höpö, taas valheita!
- Anonyymi
Olet sairas. Ihan oikeasti, sulla ei ole ihan kaikki kohdillaan korvien välissä.
- Anonyymi
Kuule sinä! Lääkäriltä sain puhtaat paperit!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuule sinä! Lääkäriltä sain puhtaat paperit!
Älä välitä. Linuksin käyttäjillä on likainen mielikuvitus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuule sinä! Lääkäriltä sain puhtaat paperit!
Saimaanapina taas äänessä!
- Anonyymi
Ubuntu onkin toimivin! Ja täysin graafisesti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1076211Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3665874Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie615126Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3283834Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42305Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1422258Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1101332- 111105
- 178977
- 56803