Jenkit todistaa UFO:jen olemassaolon

video kestää melkeen 2 tuntia, kannattaa katsoa.

http://69.56.146.50/netrostream113/npcc.wmv
41701
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mulla on niin hidas yhteys et kertokaa mitä siinä on .

Äänestä
  • Siinä kerrotaan miten yks tai toinen valtion työntekijä aikoo todistaa maan ulkopuolisen elämän olemassaolon. Tuossa lehdistötilaisuudessa (oliko 2001?) sanoivat menevänsä kongressiin asti..ei ainakaan toistaiseksi ole tapahtunut

    Tossa sulle inet osoite...

    www.disclosureproject.org

    Äänestä

Mä en tarvi mitään jenkkivideota todistamaan sitä.
Linnunradassakin on miljardeja tähtiä, ja galaksejakin on loputtomiin, miksi ei maan ulkopuolella voisi olla elämää.

Äänestä
  • Aina näitä välkkyjä täällä viisastelemassa. Maan ulkopuolella melko varmasti on elämää, jossakin helvetin kaukana galaksin toisella laidalla! Kysymys onkin siitä onko niitä täällä MAAPALLOLLA!!!! VIERAILEEKO MAAPALLOLLA ULKOAVARUUDEN MUUKALAISIA VAI EI? jokohan tuli kysymys selville?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-teebee- kirjoitti:

video kestää melkeen 2 tuntia, kannattaa katsoa.

http://69.56.146.50/netrostream113/npcc.wmv

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu