mustijamirri

On palvelu aika hanurista. Maksava asiakas joutuu odottaman kassalla ties kuinka kauan kun mustille myyjä esittelee jotain pantaa
5125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En kyllä allekirjoita. Kokkolassa erittäin hyvää ja ripeää palvelua saa aina.

Teitkö asiaa uutisten perusteella? Et ole edes käynyt kyseisessä liikkeessä.

Äänestä
  • Hyvä palvelu aina. Kaikki Pelaa. Kiitos tytöt.

    Äänestä

Aina olen saanut hyvää palvelua kiitos tytöt.Ole hyvä ja odota vuoroasi jos ennen sinua on asiakas niin se menee muuallakin et ole mikään etuoikeutettu etuilija.

Äänestä

Minun koirat sairastuiva siitä myrkyllisestä ruuasta mitä tämä kauppa myi Laatutuotteena. En osta ko kaupasta enään ikinä mitään

Äänestä

Pitäköön myrkkynsä eläin tappajajat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On palvelu aika hanurista. Maksava asiakas joutuu odottaman kassalla ties kuinka kauan kun mustille myyjä esittelee jotain pantaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu