Ilmanpuhdistin

Wv Golf 1.0 3 syl.2018 , moottorin ilmanpuhdistin suodattimen vaihtoohje.
Laittakaa ohjeita, mieluummin asiallisia.
3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Moottorin päällä on muovinen kotelo joka otetaan irti ja laitetaan vaikka vanhan pyyhkeen päälle työpöydälle ja ruuvataan auki ja sisällä on suodatin.

Vanha pois ja kotelosta pölyt pois uusi samoin päin sisään, ruuvit kiinni sopivaan tiukkuuteen ei kierretä kierteitä rikki.

Kotelo takaisin paikalleen.

Äänestä

Hehehe. Tämäpä oli seikkaperäinen ohje. Heheh

Äänestä

Mie kirjoittasin hakusanoja Googleen ja kattosin aiheesta Youtube-videoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Wv Golf 1.0 3 syl.2018 , moottorin ilmanpuhdistin suodattimen vaihtoohje.
Laittakaa ohjeita, mieluummin asiallisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu