Moi, mulla on pikku pulma. Oon nyt kaks kuukautta ollu yhen kivan pojan kaa (oon siis tyttö). Nähdään toisiamme melkein päivittäin. Viime aikoina mulla on tullu halu mennä sänkyyn sen kaa. Kerran ehdotin sitä mut hän sanoi että on viel liian aikaista. Ollaan molemmat 15v. Pitäskö mun vaan ootella vai mitä?
tyttö pulassa
4
272
Vastaukset
- Anonyymi
Mene kysymään NuortenExitistä.
- Anonyymi
ei kannata olla liian hyökkäävä samanikäisten poikien kanssa koska ne kehittyy usein vähä myöhemmin....olisitko ite voinut olla valmis kaksi vuotta sitten ?
yritä ymmärtää...pojat juokssee karkuun jos joku käy liiian päälle.... ite juoksin ainakin tuossa iässä vaikka muuten olisin halunnut tehdä toisin.- Anonyymi
Sä oot se sama pappa jonka mielestä opettajien pitää kosketella lapsia. Ei sinun neuvot kyllä ole enää missään nykyajassa.
Kannattaa odottaa että kumppani on itse valmis siihen. Jos kyselet paljon että voiko panna niin se alkaa todennäkösesti painostamaan sun kumppania. Se saattaa kiirehtii asiaa ja jos panetteki ennen ku se on ite valmis ni se kokemus saattaa olla epämukava sun kumppania kohtaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 371812
- 50818
- 69786
- 108740
Kuka varasti Sisun rahat
Kun lukee Sisun pöytäkirjaa, niin kuka on se, joka on varastanut Sisun rahat?!7661Miten sulla on niin kaunis
Ääni. Sellainen rauhoittavan vangitseva, jolloin aika kuin hidastuu. Ihmettelen sua vielä aika paljon. Lähes joka aamu t33639Ajattelen sinua
vain. Ihoasi vasten ihoani, huuliasi huulillani, sormiasi vartalollani... Olen katkera elämälle siitä että se antoi sinu27580Taas on Festarit ohi ja saatu toisten muijia kylläseksi asti
2 päivää täyttä jytinää ja rytkettä kyllä kelpaa vielä Kaupunkin tukemana.15559Olen työtön ilman työnhakuvelvoitetta
Saan 600e/kk. En voi tehdä töitä. En osaa laittaa ruokaa. En pysty kävelemään tai olemaan jalkeilla tuntia pidempään.141471- 52465