Oottako katsonu pupillijea, kuinka ovat ne valaistuksessa vääristenyitä?
Päättäjät ovatkin muukalisia jotka valtaava maan, ja ottavat kontrollin jokaisesta maanasukkaasta. Ruiskeilla on iso merkitys. Huomaatteko kuinka pääministeri ja presidentti toimii kuin robotti, kuin jokin ohjailisi käytöstä...
Paskakonebill on tämänkin takana, että voisi ohjailla ihmiä kohti planeetan tuhoa.
Jotta hän rikastuisi. Pakkorokotukset ympärimaailman aloittavat sodan... Sodassa vain kuollut on hävinnyt osapuoli. Normaalit ihmiset joutuvat jakaantumaan, ja häviävät joutuvat kuolemaan.
Nyt on lähtö lähellä
7
116
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt on kova psykoosit tulilla. Tai oot vetänyt jotain tosi jännää kamaa. Kerro ihmeessä mitä oot vetänyt. Haluan olla yhtä sekaisin.
- Anonyymi
.......tai sitten aloittajalla on linuks tietokoneessaan.....
- Anonyymi
Enempi vaikuttaa Wintrollilta puutaheinää suoltaessaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Enempi vaikuttaa Wintrollilta puutaheinää suoltaessaan.
Vain linuks tekee tuollaista. Windows on ihan normaaleja varten, eikä aiheuta yhtään mitään.
Hoito-ohje: Linuks eli kura pois koneelta ja Windows tilalle. Tervehtyminen alkaa siitä! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vain linuks tekee tuollaista. Windows on ihan normaaleja varten, eikä aiheuta yhtään mitään.
Hoito-ohje: Linuks eli kura pois koneelta ja Windows tilalle. Tervehtyminen alkaa siitä!Windows on haitallinen! Vahdoin Ubuntuun, se on hyvä eikä vakoile ja Ubuntu toimii.
........
💗 UBUNTU 🇫🇮 - Anonyymi
Tod.näk. molempia. Peräkammari, linuks ja sopivat aineet ja se on siinä. Silloin tulee tuota aloitustekstiä!
- Anonyymi
Mene hoitoon!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-125686Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite835315- 1253344
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin893278- 1181064
- 561030
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.130962- 43746
- 37745
- 23699