Maailman suurimman autonvalmistajan sähköautot eivät tule olemaan tylsiä

Toyotan johtajat ovat tasoittaneet tietä merkin Gazoo Racing -divisioonan sähköiselle suorituskykyautolle ja vakuuttaneet harrastajille, että japanilaisen autojätin sähköautot vetoavat autojen ystäviin.

https://www.drive.com.au/news/toyota-opens-door-to-electric-performance-cars/
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Taas näitä osakkeen omistajien rauhoittamiseksi tekaistuja juttuja ja piirrettyjä protyyppejä jne.... olisivat piirtäneet edes oviin viivat kuvaan, nyt se näyttää lasten lelulta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Toyotan johtajat ovat tasoittaneet tietä merkin Gazoo Racing -divisioonan sähköiselle suorituskykyautolle ja vakuuttaneet harrastajille, että japanilaisen autojätin sähköautot vetoavat autojen ystäviin.

https://www.drive.com.au/news/toyota-opens-door-to-electric-performance-cars/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu