Viiden vuoden nimien keräily polkupyörän selässä ja valkoinen aita on ja pysyy.että näin .Narsisti ..
Ootko lantuun
6
189
Vastaukset
- Anonyymi
No voi helvetti,pyhä yksinkertaisuus.Eihän tässä aidasta ole kysymys vaan sun laittomasta asumisestasi liiterissä.Mäntti!!!
- Anonyymi
ihanko totta Stalkkeri ,,,
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ihanko totta Stalkkeri ,,,
Olenko ymmärtänyt oikein että joku asu Narsistin Liiterissä ? Elikkä Stalkkerin ali vuokralainen ? Ja jättänyt vuokran maksamatta ?
- Anonyymi
Onko toi "oonko laantun"jotain mustalaisten kieltä vai mitä toi on? Joskus olen kuullut että kaaleksi olen kuullut tuota kutsuttavaksi. Voisiko vaikka rajoja mielinmäärin siirtävä taksikuski vastata vaikka tähän jotain?
- Anonyymi
Se on kaalea ja tarkoittaa jotain lanttuihin liittyvää. En ole ihan varma. Pitää kysyä yhdeltä tutulta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on kaalea ja tarkoittaa jotain lanttuihin liittyvää. En ole ihan varma. Pitää kysyä yhdeltä tutulta.
Kilautin kaverille - arveli ei ainakaan Hetero .
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?692519Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U842404Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut172140Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä441801Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai871755Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1171707Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2581615Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287251067Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he3241005Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si9887