Viiden vuoden nimien keräily polkupyörän selässä ja valkoinen aita on ja pysyy.että näin .Narsisti ..
Ootko lantuun
6
128
Vastaukset
- Anonyymi
No voi helvetti,pyhä yksinkertaisuus.Eihän tässä aidasta ole kysymys vaan sun laittomasta asumisestasi liiterissä.Mäntti!!!
- Anonyymi
ihanko totta Stalkkeri ,,,
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
ihanko totta Stalkkeri ,,,
Olenko ymmärtänyt oikein että joku asu Narsistin Liiterissä ? Elikkä Stalkkerin ali vuokralainen ? Ja jättänyt vuokran maksamatta ?
- Anonyymi
Onko toi "oonko laantun"jotain mustalaisten kieltä vai mitä toi on? Joskus olen kuullut että kaaleksi olen kuullut tuota kutsuttavaksi. Voisiko vaikka rajoja mielinmäärin siirtävä taksikuski vastata vaikka tähän jotain?
- Anonyymi
Se on kaalea ja tarkoittaa jotain lanttuihin liittyvää. En ole ihan varma. Pitää kysyä yhdeltä tutulta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on kaalea ja tarkoittaa jotain lanttuihin liittyvää. En ole ihan varma. Pitää kysyä yhdeltä tutulta.
Kilautin kaverille - arveli ei ainakaan Hetero .
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot803691Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe373030- 792877
- 282684
- 192635
- 522362
- 192067
- 571957
- 581816
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola121748