Kerran saunassa

Anonyymi

Olin saunomassa pari vuotta sitten kaverin mökillä ja sitten mulla alkoi saunassa seisomaan. Kaveri otti mun mamban kouraan ja runkkas letkua niin kauan, että spermat lensi vahingos kiukaalle. Vittu mikä haju siellä saunas oli sen jälkeen.

2

9936

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vaarallista viedä käärme saunaan.

    • Anonyymi

      Maija pyysi mut mukaansa niiden mökille. Sinne tulisi pari sen serkkuja kavereineen. Sen vanhemmat piti sitä hyvänä ideana. Kun tajusin että mökille tulisi mun ja Maijan lisäksi neljä noin kolmekymppistä miestä olin aika hämilläni. Uitiin alasti ja saunottiin. Nelikkö halasi ja kosketteli meitä innokkaasti. Nelikon noustessa vedestä laiturille ja juostessa saunaan jäätin hetkeksi kahdestaan. Yritin kysellä mihin tää kaikki päätyisi. Maija nauroi ja sanoi katsotaan ensiviikolla. 
      Päästiin Maijan kanssa viimeisinä saunaan. Nelikko täytti ne pienet lauteet. Meidät vedettiin suoraan syliin. Jäykkänä oleva kalu upposi suoraan peppuuni. Arvatenkin Maijalle kävi samoin. Vaihdoimme syliä ja uimme välissä. Meitä kierrätettiin sylistä sylii lupaa kysymättä. Ne kyllä tiesi mitä tehdä. Jokainen dippas vuorollaan munaansa mun pepussa.
      Kännykkä pirisi pukkarissa.
      --Nyt pojat hätäset vielä. Kohta ne on täällä. 
      -Ketkä ne. Maija parahti. 
      --Ette tunne vielä mutta kohta kyllä, me luvattiin niille.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä

      Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh
      Maailman menoa
      82
      4464
    2. Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?

      Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.
      Maailman menoa
      205
      3595
    3. Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt

      Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit
      Maailman menoa
      137
      3415
    4. Miten Yxäri iskettiin?

      Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j
      Sinkut
      229
      2703
    5. "Kostokakka!" Farmi Suomen pehtoori avaa sanaisen arkkunsa Frederikin haisevasta jäynästä

      Voi hyvänen aika Reetun touhuja! Pehtoori Terho Häkkinen sai ennen näkemätöntä höykytystä heti Farmi Suomi -realityn alk
      Tv-sarjat
      21
      2331
    6. Ylen juontaja möläytti suorassa radio-ohjelmassa

      Ylen Radio Suomen juontaja Samuli Aaltonen käytti törkeää kieltä maanantaiaamupäivän Koko Suomen radio -ohjelman lähetyk
      Maailman menoa
      43
      2318
    7. Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia

      mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös
      Maailman menoa
      78
      2170
    8. Ei se halua mitään!!

      Arkailija koko tyyppi!
      Ikävä
      48
      2083
    9. Katsoitko Petolliset, mitä mieltä?

      Vanajanlinnan käytävät ja salongit täyttyvät jälleen kuiskailuista, salaisuuksista ja petoksista. Petollisten uudella
      Tv-sarjat
      11
      2076
    10. Onko Janne Naakka tuttu kasvo ja mitä mieltä olet Farmi-kokoonpanosta?

      Somevaikuttaja Janne Naakka on tubettaja ja bloggaaja sekä yksi uuden Farmi Suomi -kauden kisaajista. Naakka tuottaa mm.
      Tv-sarjat
      0
      1973
    Aihe