Kerran saunassa

Anonyymi

Olin saunomassa pari vuotta sitten kaverin mökillä ja sitten mulla alkoi saunassa seisomaan. Kaveri otti mun mamban kouraan ja runkkas letkua niin kauan, että spermat lensi vahingos kiukaalle. Vittu mikä haju siellä saunas oli sen jälkeen.

2

10083

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vaarallista viedä käärme saunaan.

    • Anonyymi

      Maija pyysi mut mukaansa niiden mökille. Sinne tulisi pari sen serkkuja kavereineen. Sen vanhemmat piti sitä hyvänä ideana. Kun tajusin että mökille tulisi mun ja Maijan lisäksi neljä noin kolmekymppistä miestä olin aika hämilläni. Uitiin alasti ja saunottiin. Nelikkö halasi ja kosketteli meitä innokkaasti. Nelikon noustessa vedestä laiturille ja juostessa saunaan jäätin hetkeksi kahdestaan. Yritin kysellä mihin tää kaikki päätyisi. Maija nauroi ja sanoi katsotaan ensiviikolla. 
      Päästiin Maijan kanssa viimeisinä saunaan. Nelikko täytti ne pienet lauteet. Meidät vedettiin suoraan syliin. Jäykkänä oleva kalu upposi suoraan peppuuni. Arvatenkin Maijalle kävi samoin. Vaihdoimme syliä ja uimme välissä. Meitä kierrätettiin sylistä sylii lupaa kysymättä. Ne kyllä tiesi mitä tehdä. Jokainen dippas vuorollaan munaansa mun pepussa.
      Kännykkä pirisi pukkarissa.
      --Nyt pojat hätäset vielä. Kohta ne on täällä. 
      -Ketkä ne. Maija parahti. 
      --Ette tunne vielä mutta kohta kyllä, me luvattiin niille.

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      148
      1987
    2. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      304
      1691
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      93
      1547
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1180
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      76
      1162
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      66
      1104
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      22
      1017
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      987
    9. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      926
    10. Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea

      Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei
      Maatila ja metsä
      23
      907
    Aihe