Zanzibar

Kuulkaa jos joku on menossa Zanzibariin niin ilmotelkaa ihmeessä, miä olin siä lomalla :D
haluisin ihan vaan mailata vähän jos joku on menossa.
21143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oi ku oiski kiva saada mailii kaikkee mahollista tietoo sekä kuoressa että pähkinässä nimenomaa sansibarista, koska sinne päin käy matka !

[email protected]

Äänestä

Muuten ihan kiva paikka, kun saa häädettyä rahastajat/huijarit ympäriltä ja ei liiku yöllä ainakaan yksin. Rannat mahtavat toisellapuolen saarta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaisa kirjoitti:

Kuulkaa jos joku on menossa Zanzibariin niin ilmotelkaa ihmeessä, miä olin siä lomalla :D
haluisin ihan vaan mailata vähän jos joku on menossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu