Kuulkaa jos joku on menossa Zanzibariin niin ilmotelkaa ihmeessä, miä olin siä lomalla :D
haluisin ihan vaan mailata vähän jos joku on menossa.
Zanzibar
Kaisa
2
1090
Vastaukset
- MukavaMatka
Oi ku oiski kiva saada mailii kaikkee mahollista tietoo sekä kuoressa että pähkinässä nimenomaa sansibarista, koska sinne päin käy matka !
[email protected] - Jojo
Muuten ihan kiva paikka, kun saa häädettyä rahastajat/huijarit ympäriltä ja ei liiku yöllä ainakaan yksin. Rannat mahtavat toisellapuolen saarta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä322881- 1722255
- 622234
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?331968Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411326Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221323- 131308
- 101204
- 221181
- 111174