Oon siis tota tyttö Lempäälästä ja pitäis löytää hyvä harrastus Lempäälän suunnilta, oisin alottanu taekwondon, mutta iskä väittää et se on liian kaukana:/ (Tampereella jonne pääsis helposti bussilla) onks jotain hyviä ehdotuksia??
Ja täs pieni lista mikkä EI kiinnosta yhtää!
Lenttis, ratsastus, tanssi, voimistelu, lätkä, koris, futis, tennis, judo tai karate
Oon siis 08/13 ja mulla on nyt menny motivaatio olla kotona koulun jälkee:/
Harrastuksia
0
594
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1202081
- 1561977
Olen miettinyt kauan
miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h281926Ostiko maailma sinut minulta?
Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue141192- 51987
- 85946
Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."
Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To23875- 114834
Minä tunnen sinut
Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell50811Mihin olet kadonnut kaivattuni?
Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon33789