niin, mitä te pojat ajattelette runoilevasta tytöstä? :) onko se vähän nörtti? aattelin että oon näin ujo, niin uskaltaisinkohan pistää rakkaalle runon??
runoista...
Suklaasydän
7451
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Vastaas nyt RUMApoika.
Ihania, tekisin Aivan mitä tahansa jos joku sinunkaltaisesi tyttö sepittäisi minulle kauniin runon:))
Lopeta floodaus vitun teini!
Jos nyt vaikka alkuun laittaisit ne runot tonne runot sun muut -palstalle! Älä ota ittees, mutta tänne ei kukaan varmaan runoja ole tullut lukemaan, ja ne siirtää vaan tänne kuuluvat keskustelut seuraavalle sivulle..
Etkö osaisi laittaa asioitasi yhteen tai kahteen viestiin, kahdenkymmenen sijasta? Säälittävää floodata koko palsta täyteen kahden rivin kirjoituksia. Huomionkipeä taidat olla. Ei millään pahalla,mutta kannattaisi ehkä harkita,kun 20% palstasta on täynnä samanlaisia aiheita sinulta.
joo... ymmärrän ja oon pajoillani. mut tuolla runot osiossa on kaikenlaisia runoja ja kukaan ei oikein lue niitä tai kommentoi. joten musta nä kuuluu tänne... :)
runo palstalle....!!
ne joita kiinnostaa voivat käyä lukeen ne sieltä..