Molemmat vehkeet

transu?

Siis miksi kutsutaan, jos on molemmat sukupuolielimet
siis pillu ja kyrpä? siis ihan syntymästä asti.

Tai mikä se olisi kun ainakin jotain hentai-kuvia, jossa on kaunis tyttö, rinnat, anus, pillu, ja klitan kohdalla iso kyrpä? tietääkö kukaan?

ÄLKÄÄ VITTUILKO!!

8

6929

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JaneB

      Intersukupuolisuus terminä on nykyajan keksintö ja vielä 1980-luvulle asti näistä ihmisistä käytettiin nimitystä hermafrodiitti.

      http://www.seta.fi/transtukipiste/

      • Transbat

        Hermafrodiitilla tarkoitetaan sellaista eliötä, jolla on sekä naaraan että uroksen toimivat lisääntymiselimet. Sen vuoksi intersukupuolisten kutsuminen hermafrodiiteiksi onkin väärin. Tietääkseni tunnetaan hyvin harvinainen intersukupuolisuuden muoto, jossa ihmiselle todella kehittyy molemmat sukuelimet, mutta esiintymistiheys oli kai luokkaa yksi miljardissa. Tavallisesti intersukupuolisilla on osa sukupuolitunnusmerkeistä miehen ja osa naisen, tai sitten määrittelemättömissä selvästi kummaksikaan. Tällä perusteella transsukupuolisetkin ovat oikeasti intersukupuolisia (aivotkin ovat sukupuolittuva elin).


    • Anonyymi

      Minun mielestäni se olis fantastista kun omistaisi kummatkin vehkeet (pillun,ja kyrvän)

    • Anonyymi

      Joku munatranssu taitaa olla tuollaisen lääketieteellinen nimi. Naapurin ukolla on isot tissit ja munat. Olen nähnyt ne lenkkisaunassa. Istuu siellä rintaliivit päällä sukupuolisiitin pystyssä ja puhuu naisen äänellä.

      • Anonyymi

        Oletko nähnyt että hänellä on myös pillu?


      • Anonyymi

        Miesten vai naisten saunassa? Voitko kysyä miten hän on onnistunut säilyttämään erektiokyvyn, jos hänellä on kuitenkin naisen ääni?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miesten vai naisten saunassa? Voitko kysyä miten hän on onnistunut säilyttämään erektiokyvyn, jos hänellä on kuitenkin naisen ääni?

        Hormoonit eivät vaikuta miehen ääneen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hormoonit eivät vaikuta miehen ääneen.

        Miten sillä sitten kuitenkin on naisen ääni?

        Tai eihän koko henkilöä ole olemassakaan, mutta kiinnostaa vaan tuon provoilijan ontuva logiikka.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7111
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7063
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5414
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      17
      3477
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3400
    Aihe