Kuka kasvattaja kyseessä?

Anonyymi

33

3565

    Vastaukset

    • Anonyymi

      Kahlaa aikaisempia ketjuja läpi ja etsi kuka kasvattaja kiittää siitä, että hänestä tehty "julkkis". Tosin ei hyvällä tavalla.

    • Anonyymi

      Vielä joku aika sitten ilakoi jotta hänestä tehty julkkis, sitten kääntyikin juttu jotta koirankasvattaja ei ole julkkis, kun tajusi jotta hänestä puhutaan rehellisesti eri palstoilla kertoen tosiasioita Sittenpä ei enää kuulemma saakaan hänestä edes mainita mitään millään muotoa - tadaa, kunkas kävi??

    • Anonyymi

      Itse on soppansa keittänyt...

    • Anonyymi

      Eikö tämän olisi jo aika loppua?

      • Anonyymi

        Vastahan tää alko. Oottakaa vaan kun vastapuoli saa sanktionsa ja näkyvyyden mediassa. 😆


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vastahan tää alko. Oottakaa vaan kun vastapuoli saa sanktionsa ja näkyvyyden mediassa. 😆

        Huh huh. Miten aikuiset ihmiset voi viedä kiusaamisen näin pitkälle..


    • Anonyymi

      Mitä mie just luin???

    • Anonyymi

      Ilmiantakaa tätä ketjua,kiitos.

    • Anonyymi

      Ne on VAAN koiria.

    • Anonyymi

      Huoh taas kerran, kaikki on muiden vika!!!

    • Anonyymi

      Verottaja varmaan ottanut Jo yhteyttä

    • Anonyymi

      Kovastipa teitä kiinnostaa tämän kasvattajan elämä ja tekemiset. Pakkomielle, kateus?

    • Anonyymi

      Voi luoja teille kaikille. Kone kiinni ja menkää ulos koirienne kanssa ja hankkikaa nyt hyvä helvetti elämä ja Lopettakaa toi toistenne haukkuminen netissä. Kyllä ihminen saa tyydytystä toisten haukkuminen ja tää idioottonainen meininki. Noloa jo.

      • Anonyymi

        Ai, kuka haukkui ketä???


    • Anonyymi

      On se kummallista kun Suomen kennelliitokin hänet laittoi pitkään rekisteröintikieltoon, varmaan muiden syy sekin

    Ketjusta on poistettu 32 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!

      🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen
      Maailman menoa
      140
      5449
    2. Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan

      Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht
      Maailman menoa
      191
      4525
    3. Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!

      Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu
      Maailman menoa
      176
      4460
    4. Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!

      🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin
      Maailman menoa
      2
      4427
    5. Keskisarja kiihotti persuja kansanryhmää vastaan

      Rikoksen vakavuutta lisää se, että Keskisarja toimii eduskuntapuolueen puheenjohtajana, jonka puheilla on enemmän painoa
      Maailman menoa
      54
      4315
    6. Miksi media ei ole tutkinut Li Anderssonin antifa-yhteyksiä

      Antifa on väkivaltainen äärivasemmistolainen terrori-järjestö, joka USA:ssa on nyt kielletty. Andersson itse on äärivas
      Maailman menoa
      87
      4143
    7. Kolmepäiväinen työviikko on kulman takana

      Zoomin toimitusjohtajan mukaan tekoäly alkaa olla monissa työtehtävissä niin tehokas, että ihmiset voivat pudottaa työpä
      Maailman menoa
      15
      3939
    8. Mercedes-Benzille riitti Suomen äärioikeistohallitus

      Tästä jo pari vuotta sitten varoiteltiin, että kaikki ulkomaalaiset investoijat poistuvat fasistipersujen myötä tukemast
      Maailman menoa
      35
      3800
    9. Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle

      ✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL
      Maailman menoa
      61
      3700
    10. Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut

      😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik
      Maailman menoa
      104
      3670
    Aihe