Vai onko värillä väliä.
Olympialaiset,ovatko sortokisat.
15
72
Vastaukset
Ei näy olevan sallittua kirjoittaa tällä palstalla talviurheilusta.
Edellinen Olympiaketju häipyi kuin rasvattu salama, mutta ehti sen just lukemaan kuitenkin.- Anonyymi
Mustat ovat aina olleet urheilussa hyviä. Muuten heitä on sorrettu.
- Anonyymi
Joo, jaovat kovia nussimaan muös. Lapsia tehdään enemmän kuin kyetään elättämään.
Urheilu voi seurata he joita se kiinnostaa.
- Anonyymi
Miten siitä keskustellaan ja seurataan kun poistat aloitukset jotka useita kiinnostaisi,olettaisi että suvaitsevaisia kiinnostaisi asioista keskustella.
- Anonyymi
Pertikin mielestä ketään muita ei saa puolustaa kuin Pääministeriä vaikka ihonvärinsä takia muitakin voisi urheilurintamalla tukea.
Tänään Iivon siskolla mahdollisuus, sisko toivoo huolto onnistuu voitelussa, hän hoitaa loput, kymmenen parhaan joukossa on monta Suomalaista, huomenna Iivo tuo vähintään hopeaa.
Nahka-vammaisilla on Afrikan mestaruus-kisat.
Nimeltään, muistaakseni Negro Spirituals.
Niissäkin pidetään kauheaa meteliä huudetaan hillittömästi.
Täysin voimin.
Vetäen syvään henkeäkin.
https://www.bing.com/videos/search?q=Negro Spirituals&&view=detail&mid=A26E6592F235541010F8A26E6592F235541010F8&&FORM=VRDGAR&ru=/videos/search?q=Negro Spirituals&&FORM=VDVVXX
:)
H.- Anonyymi
Usain Bolt olisi voittanut suksen mitalla Iivon
- Anonyymi
Kaikille etnisille ryhmille on saatava lukumäärään suhteutetut osanottajakiintiöt.
Mitalien jaossa on noudatettava samaa tasapuolisuutta.
Kaikki muu on törkeää rasismia!- Anonyymi
Ainiinkuin telkkarin mainoksissa? Mustia jo enemmän kuin valkoihoisia.
Voisi pian luulla että mustia on 80% kansasta.. - Anonyymi
Olisihan se huvittavaa nähdä mustalaisnaisten hiihtävän rahti-hameissaan kilpaa!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olisihan se huvittavaa nähdä mustalaisnaisten hiihtävän rahti-hameissaan kilpaa!
Heidän olisi saatava heimovaate hyvitystä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Heidän olisi saatava heimovaate hyvitystä.
Ja jos ei kisassa pärjäisi voisi varmaankin hakea rahallista hyvitystä oikeudessa?
Kuten tekevät "kauppareissuillaan" jos joku seurailee?
- Anonyymi
Osaako persu laskra alamäkeä kannatukseen pylly mäessä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045241Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12325996SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32515677Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011203Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17110805Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229707Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369681Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858478Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236491