Loppuu niin missä mummoja voi pyörittää, kun covit loppuu???
K-niskako ?
9
971
Vastaukset
- Anonyymi
Nauttikaa elämästä ja pyörittäkää itsenne haudan poveen.
- Anonyymi
Kaikki aikanaan pääsee,ei kannata kiirehtiä.
- Anonyymi
Kohtapuoliin alkaakin oikea wanhojen tanssit. Vanhaherra Putin kutsuu vastahakoisen seinäruusun täti Ukrainan parketille liukkaissa lakeerikengissään. Kestääkö vanhaherra pystyssäkään? Murskaantuuuko peräti täti Ukrainan painon alle? Samaan aikaan mummo Kiina pyörähtelee maailman hyväkuntoisten urheilijoiden kanssa. Päästääkö heitä kotimaihinkaan vai pitääkö panttivankina, ja kutsuukin vetreän neiti Taiwanin parketille? Nyt on jännityskertoimet kohdillaan. Täällä seinänvierustoilla pidätetään henkeä jännityksestä.
- Anonyymi
Kinkkubingo jatkuu sitten jossain muualla, Forssan naiset kulkee nenät pystyssä, parempi mennä tyrkylle.
- Anonyymi
Se naisten viesti pirulaut, olis haarojansa venyttänyt.
- Anonyymi
Mummoilla on suuret vehkeet, ja haarat venyy, sinne on helppo törkätä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mummoilla on suuret vehkeet, ja haarat venyy, sinne on helppo törkätä.
Minä löysin morsiamen Kukkapään katuvaloista,pääsin talosta naamaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä löysin morsiamen Kukkapään katuvaloista,pääsin talosta naamaan.
heh heh katuvalot taitaa olla kutuvalot. Tais olla viimeinen, että haku jatkuu. Se on mentävä isompaan kaupunkiin, kun täällä on vain jämät jäljellä.
- Anonyymi
Vieläkä on Koskeniska pystyssä, kun ei ole tullut käytyä, ennenvahaan sieltä piti ottaa sillointällöin ritolat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031090- 64911
- 65869
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait228761Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies87734Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22688