Vituttaako sinua enempi kun minua ?
vituttaako?
Anonyymi
123033
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Minua vituttaa kaikki.
joka päivä jokin asia tai jonkun naama väärässä paikassa.
Ei vituta.. Ihaan nousta kauniin ja muutenkin kivan vaimon vierestä. Keitä vituttaa otakaa vaimo, mies.
Ei.
Vitutuksen määrä on vakio.
Mikä sulla on ketutuksen määrä?
Aiheesta vaiko vierestä ...https://www.is.fi/turun-seutu/art-2000008737044.html
Ei vituta yhtään,elän yksin omassa torpassa,rahaa tulee eläkeenä 1400 puhtaana käteen,pörssiosakkeista 6000 e vuodessa ja metätkasvaa 300 mottia vuodessa,viimeksi menin paikalliseen Alkoon ja ostin kaikista kalleinta Konjakkia yhden pullon maksoi 328 e ja lämmitin oman saunan.Kyllä ne nuo paremmat viinat on hyviä.
Näkökulma se tuokin on, siksi kysyn oletko Puolangan onnellisin ? jos niin, kyllä saunailtana kannattaa korkata, kun kaverikaan ole kitisemässä siitä.
En ole Puolangalta,mutta ymmärrän miten rehellisiä ovat,mielestäni Juha Sipilä on Puolangan SUURI POIKA.
Vot. Näin elämää täytyy elää. Varovasti sitä kalleinta laatua, että mahdollisimman pitkä elämä. Sinun tapauksessa monesti tuppaa käymään että joku muorin kutale utelee sinun tilanteesi ja lyöttäytyy peittosi alle. Sitten tukkimetässä jo puuskuttaa ponsset. Pörssiosakkeet realisoituvat. Yleensä heikoimman kurssin aikaan...jne.
Ei muuten käy ,aion elää vuosikymmeniä,enkä ole ehta poika,kokemusta on,jälkikasvuakin on,mutta niin kauan oon isäntä,kun moottorisaha pysyy käsissä!