Me olemme jo saaneet lakiin Ilmastopaneelin, jolta voimme aina "kysyä" haluamamme ennakkoon varman mielipiteen.
Koska mikään ei meille riitä niin haluamme laskiin myös määräyksen jonka mukaan arviointeja on "kysyttävä" myös Ranelta.
Rane on meidän kanssa samassa ravintoketjussa ja meidän kaveri. Siltä saadaan varma mielipide vielä ilmastopaneeliakin nopeammin tilattua.
Terveisin
Kaivopuiston Vihreät
Ilmastoasioissa on pakko kysyä Ranelta
Anonyymi
1
82
Vastaukset
- Anonyymi
Rane, älä vastaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4234890Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1241989- 1451652
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko751365Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151286Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔791196Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise181189Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään681105- 701098
- 381040