Heips

mulle on hankittu dna onni...onkos se hyvä liittymä?kiitti jo etukäteen!
2245
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyvä se on,kuten muutkin dna-liittymät, joista enemmän tuolla toisessa osastossa, mikä paras...

Onnea vaan sinulle Onnista

Äänestä

on myös Onni-liittymä. Ihan hyvin toimii =) Eikä ole kalliskaan. Ja siinä on tuo vakiohinta, kun tekstaa/soittaa mihin tahansa liittymään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miisu-maasu kirjoitti:

mulle on hankittu dna onni...onkos se hyvä liittymä?kiitti jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu