Eikä tietenkään mitään inforru - tavalliseen tapaan.
Vastaukset 26
- Anonyymi
Tällaista heittää vaihtelevasti:
502 Bad Gateway
Pahus.Sivua ei löytynyt.
504 VIRHE
Pyyntöön ei voitu täyttää.
Jokin meni pieleen - yritä hetken kuluttua uudestaan.
Lähetyksessä tapahtui virhe.
Palvelinvirhe.
Hmm, vaikutat botilta. Onko sinullfa VPN-yhteys päällä?
Vika on ylläpidon mielestä sinun koneellasi. Palautelomakkeen lähettäminen auttaa.- Anonyymi
Missähän muuten Emma on nykyään? Ei ole enää näkynyt. Olisiko saanut potkut?
- Anonyymi
Ai?
Mitä ne tekee auttaessaan?
- Anonyymi
Laadulla on tekijänsä.
Suomi24:n ylläpito ei kuulu tekijöihin. - Anonyymi
Tätä ne kyllä kysyy alvariinsa:
"
Haluatko tietää, mistä Suomi puhuu?
Tilaa ilmoitukset suosituimmista keskusteluista - ajoittain saat myös mainoksia yhteistyökumppaneidemme vinkeistä ja parhaista diileistä."
Häiriköintiä! - Anonyymi
Kuten tänäänkin: "Oivoi. Se on rikki nyt."
Eikä itään varoitusiloitusta ole näkynyt! - Anonyymi
ja sääntöjen mukaisia muka poistellaan eli just niitä joissa ei ole mitään syytä poistaa!
- Anonyymi
Sama ongelma päivästä päivään.
- Anonyymi
Jossain on se lomake, jonka täyttämällä kuka vaan voi korjata ongelman. Missäs se olikaan?
- Anonyymi
Ja taas...
- Anonyymi
Missä on ylläpito?
Aivan kuin tätä sivustoa ei valvoisi enää kukaan.
Pätkiikkin koko ajan, eikä mitään ilmoitusta siitäkään! - Anonyymi
Edelleen pätkii pahasti!!
- Anonyymi
504 VIRHE
Pyyntöä ei voitu täyttää.
CloudFront yritti muodostaa yhteyden alkuperään, mutta joko yritys epäonnistui tai alkuperä sulki yhteyden. Emme voi muodostaa yhteyttä tämän sovelluksen tai verkkosivuston palvelimeen tällä hetkellä. Liikennettä saattaa olla liikaa tai määritysvirhe. Yritä myöhemmin uudelleen tai ota yhteyttä sovelluksen tai verkkosivuston omistajaan.
Jos tarjoat sisältöä asiakkaille CloudFrontin kautta, voit etsiä ohjeita vianmääritykseen ja tämän virheen estämiseen tarkastelemalla CloudFront-dokumentaatiota.
Tai sitten 502
Tai
Jokin meni pieleen - yritä hetken kuluttua uudestaan.
Lähetyksessä tapahtui virhe.
Palvelinvirhe.
Auts, IP-osoite on jäähyllä.
Hmm, vaikutat botilta. Onko sinullfa VPN-yhteys päällä? - Anonyymi
Joku ilmeisesti sai lähetettyä jonkun lomakkeen Emmalle, kun toimii taas. Jonkun aikaa.
- Anonyymi
Taitaa olla ukrainan sodan vuoksi kolme ihmistä enemmän linjoilla kuin normaalisti, niin koko sivusto on taas täysin jumissa.
Ja bannit tulee entistäkin herkemmin, eli välittömästi. Ihan sama mikä on viestin sisältö niin aina se johtaa banniin, tämä on kyllä jotain niin uskomatonta. - Anonyymi
Eikä vieläkään ole ehditty ilmoitella ja / tai pyydellä anteeksi.
- Anonyymi
Suomi24 ei ole City-lehden omistuksen aikana ilmoittanut kertaakaan muutoksista, päivityksistä ym. Eniron aikana ylläpito toimi parhaiten.
- Anonyymi
Ja taas tänään!
- Anonyymi
Taas tänään.
Koskahan koko roska pettää totaalisesti! - Anonyymi
Kohta systeemi taas kaatuu. On ollut meno kuin tervan juontia. Jatkuvaa palvelinvirhettä!
- Anonyymi
Onneksi joku lähetti Emmalle lomakkeen, niin saivat korjattua.
- Anonyymi
Tämä piti lähettää kello kahdeksalta, muttei enää onnistunut.
Kohta systeemi taas kaatuu. On ollut meno kuin tervan juontia. Jatkuvaa palvelinvirhettä! - Anonyymi
Ihmeen heikosti tämä systeemi toimii. Hävittää paljon tavaraa. Jopa listalta ladattaessa tulee usein ilmoitus "Pahus. Sivua ei löytynyt."
- Anonyymi
Ei helkatti, TAAS!
Vaihtaisivat jo nuo kovakallot! - Anonyymi
Ei viikkoa, etteikä systeemi olisi kaatunut.
Nyt on alkuviikko, ehtii romahtaa tällä viikolla vielä toistamiseen. - Anonyymi00031
"Oivoi. Se on rikki nyt.
Etsimäsi sivu on tilapäisesti poissa käytöstä, ja tilanne toivottavasti ratkeaa pikimmiten. Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä käyttäjätukeen."
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu581432- 251053
- 80925
- 64778
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69764- 47722
- 89690
Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131685Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.11662Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i13636Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31605- 108601
- 36600
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �140581- 4572
Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45560Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24503- 18502
- 37487
- 38481