F1 alkaa ensi viikolla harjoitusajolla ja kisat alkaen maaliskuussa. LPOnet lähetti pakettitarjouksen, Vsport. Yhden vuoden katselu maksaa 468€!!!! Kilpaileva pakettitarjous, F1 TV Sport maksaa 109.00€ vuodessa!! Arvatkaa minkä ostan?
Formulat alkaa.
Anonyymi
4
153
Vastaukset
- Anonyymi
Kaupunginhallituksen vika, kaikki rahat menevät asuntomessuihin niin pakko maksattaa laskut ainoille oikeille veronmaksajille, West Mclären lippis päässä tallusteleville ikuisille amis bensalenkkareille.
- Anonyymi
Typerä kommenttti typerykseltä.
- Anonyymi
Osta litra maitoa maksaa alle euron
- Anonyymi
468 euroo on iso raha. Tulokset voi kattoo texti teeveestä. Jos 10 vuotta jättää maksamatta se on 4680 euroo millä tekee neljän viikon maailman ympäri matkan. Pitäkööt LPO kortit.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.663032Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91801- 1111656
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2221227- 123957
- 93933
- 60924
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil65907Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6825- 34800