Pakko jakaa tämä

Anonyymi

Olen 19v liikunnallinen tyttö. Uimahallin pukuhuoneessa usein tapaamani n. saman ikäinen tyttö kysyi aivan yllättäen jos hän saa suudella mua, häkellyin niin, että annoin luvan. Kun hän teki sen, minulle tapahtui jotakin,, aloin täristä ja kiihotuin aivan valtavasti. Lähdettyään hän vinkkasi, että nähdään. Nyt olen enemmän kuin sekaisin ja odotan jotakin? Onko jollekin käy nyt näin ja mitä ootte tehneet?

8

629

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan söpöä. 😁

      • Anonyymi

        Ja menit sitten uskomaan tämän jutun? 😂


    • Anonyymi

      Seppo on kehittynyt sen verran, ettei enää ilmoita minkä kuppikoon rinnat tällä urheilullisella kokemattomalla tytöllä on.

      • Anonyymi

        Seppo alkaa oppia pikkuhiljalleen. Ei kaikki enää tunnista, että Seppo on kirjoituksen takana. ;)


    • Anonyymi

      Uu...😛

    • Anonyymi

      Uskokoon ken haluaa..

      • Anonyymi

        Ei ole kukaan vielä tähän mennessä uskonut tähän tarinaan. Ei usko ketjun aloittajakaan.


    • Anonyymi

      Kukaan 19-vuotias ei kirjoita tuommoista tuplapilkku,,a, sitä esiintyy vain käppänillä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      130
      8936
    2. Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa

      Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d2
      Maailman menoa
      673
      5254
    3. Kuka on menehtynyt?

      https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras
      Kankaanpää
      26
      3546
    4. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      36
      2434
    5. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      2
      1869
    6. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      130
      1773
    7. 67
      1767
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      224
      1565
    9. Nainen, ota nyt rauhallisesti

      Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä
      Ikävä
      138
      1397
    10. Ajattelen sinua kiitollisuudella

      Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi
      Ikävä
      60
      1149
    Aihe