Kamppulan vappu

Tapahtuiko vappuna Kamppulassa mitään mainittavaa?
31238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Juu minä pieraisin tosikovaa parvekkeella.Ihme että
siitä ei kirjoitettu mitään ,tämänpäivän totuuden
torvessa.
Olisihan siinä voinnu olla vaihka ,joku yritti räjäyttää KAMPPULAA.

Äänestä

mä panin yht muijaa sillo kavereittenkanssa...
Tyhmä kysymys!! ei siel koskaan tapahdu mitään... ei ne kamppulan hurjat uskalla nykyään tehdä mitään!!

Äänestä

Lähtikö se bulgarialaisvosu itse kotiin vai ratsasko kytät sen mestan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Terveisiä Provoosta kirjoitti:

Tapahtuiko vappuna Kamppulassa mitään mainittavaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu