Typerää käytöstä hoitajalta

Anonyymi

Olen kiinnittänyt huomiota siihen ettei pojan toinen esikoulu opettaja puhu mulle juuri mitään, monesti tuntuu siltä kun haen niin ei ole huomaavinaan mua ja kun kumminkin menen juttelemaan tälle nii aika vähän puhuu mun kanssa verrattuna mitä oon kuunnellut muiden kanssa keskustelevan pitkästi. Itse olen loukkaantunut tuosta ja kerran kun satuin yhden toisen lapsen äidin kanssa viemään poikaa niin musta tuntui että jutteli hänelle kun mulle.

Voiko olla niin kun tämä ei ole pojan oma hoitaja, näitä on kaksi opettajaa ja toinen kumminkin juttelee. Pidän itse outona tilannetta

0

158

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

        Tätä jäin pohdiskelemaan....
        Maailman menoa
        86
        3979
      2. 52
        3295
      3. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

        Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
        Maailman menoa
        160
        3012
      4. Putin lähti takki auki sotaan....

        Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
        Maailman menoa
        62
        2951
      5. SDP ylivoimainen ykkönen

        En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
        Maailman menoa
        77
        2464
      6. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

        Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
        Maailman menoa
        5
        2296
      7. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

        ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
        Maailman menoa
        25
        1984
      8. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

        "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
        Yleistä autoilusta
        62
        1961
      9. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

        Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
        Maailman menoa
        165
        1931
      10. Kaivattusi ominaistuoksu?

        Itse vastaan juustonaksu 😅
        Ikävä
        93
        1338
      Aihe