Tarinani, olin 13

Anonyymi

Snapchatin ikäraja oli 13 ja vihdoin sain sen ladata. Loin käyttäjän ja lähettelin kaverille viestejä ja naamaselfieitä söpöillä filttereillä. Tuli ilmoitus kaveripyynnöstä ja tietämättömänä hyväksyin sen. Siinä ei ollut mitään väärää. Snapchatissa saa pyytää ketä vain kaveriksi ja pyyntöjä saa hyväksyä. Aloitit keskustelun tavallisesti, kyselit kuulumisia ja ikää. Olit 20 vuotta vanhempi, mutta sanoit ettei se haittaa, kun huomautin asiasta. Ehdimme keskustella ehkä kymmenen minuuttia kun kysyit jotakin outoa.
"Mikä on sun mp nudeista?"
"Jos tuntee hyvin ja seurustelee niin ehkä se on ok"
Olin hämmentynyt kysymyksestä, mutta en antanut sen häiritä. Minulla ei ollut kuin yksi kaveri ja vihdoin joku jaksoi puhua kanssani.
"Laitatko kroppakuvaa?"
Lähetin niin kuin pyysit. Ihan villapaita ja pitkät housut päällä. Sen piti olla ok ja sen ei pitänyt johtaa mihinkään. Silti vastasit aina vain pervommin.
"Uhhh, mikä pakkaus! Miten ois persekuva?"
"Öh en ihan tiiä"
"Laita vaan, en mä sua tapa"
"En oo koskaan laittanu kenellekään"
"Muhun voit luottaa, ota ne housut vaan pois"
Luotin sinuun ja riisuin housuni. Peilin kautta otettu kuva lähti sinulle. Minulla oli jalassa vain alushousut. Ne olivat ihan tavalliset, jostain lastenosastolta ostetut.
"WOW!!! Onks sulla stringejä?"
"Ei mulla oo"
"No sä voisit noita vähän muotoilla stringimäisemmiksi, haluun nähä!!!"
Annoit minulle tarkat ohjeet, joita noudatin. Lähetin sinulle juuri sellaisia kuvia kuin halusit. Ajattelin jossakin syvällä mielessäni, että huoneestani on tullut pornotehdas. En halunnut tehdä sitä. Lupailit minulle kaikkea aina luottamuksesta rahaan.
"Laita videoo ku runkkaat"
"En oo koskaan runkannu enkä aio mitään videota siitä laittaa!!!!"
Silti, vaikka kieltäydyin sait minut taivuteltua lähettämään videon ensimmäisestä itsetyydytyskerrastani. Annoit ohjeet siihenkin. Millä välineellä teen, miten täytyy toimia saadakseen parhaan orgasmin. En saanut orgasmia, toisin kuin sinä. Kerroit viesteissäsi kuinka laukeat minulle. Useat kerrat sain videota sinun spermastasi ja stondiksestasi. En halunnut nähdä sitä. Sanoin stop useammin kuin jaksan laskea, mutta jatkoit. Vetelit oikeista naruista. En kiihottunut mistään, mitä kerroit minulle. Silti kun kyselit kosteudestani, valehtelin. Valehtelin, koska en halunnut pahoittaa mieltäsi. Valehtelin, koska en halunnut olla lapsellinen. Fantasiasi, joita kirjoittelit minulle kiimaisena eivät tehonneet. Olin aseksuaali, mutta en tiennyt sitä silloin. Jos saan kiittää sinua jostakin, niin ymmärsin sen ansiostasi.
Lopulta uskalsin painaa estonappia. En enää välittänyt tunteistasi. Olin päivän ajan ehtinyt tehdä sinulle tilauspornoa ja en enää pystynyt siihen. Tein sen kaiken sinulle. Tottelin sinua juuri niin kuin halusitkin. Ehkä saan syyttää vain itseäni koko jutusta. Edelleen näen unta sinun alistavista fantasioistasi, joissa unelmoit piiskaavasi minua ja tunkeutuvasi sisääni. Esitin, että kiihotuin niistä. Nyt haluan vain että joudut vastuuteen teoistasi. Aika on kulunut, mutta vieläkään kukaan ei tiedä tarinaani. En voinut kertoa kenellekään. Kun tänne kirjoitan tarinani anonyyminä, tiedän sen olevan turhaa. Haluan vain saada kaiken tekstiksi ja haluan jonkun lukevan sen. Haluan, että joku oppii virheistäni.

Viestit ovat tallessa, ja lainaukset ovat suoria

2

1428

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi eii :(

    • Anonyymi

      Nyt on kyllä asialla mielenterveystukkainen lävistyslissu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6128
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      349
      5587
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      52
      2639
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      104
      2046
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1758
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      118
      1639
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1603
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1267
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1177
    10. Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään

      hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä
      Maailman menoa
      188
      988
    Aihe