jtn hyvää läppää?

eli jotain tosiiii hyvää läppää?jotain uutta mikä ei oo viel semmonen kovin "yleinen"....
3490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mutsis on aika läppä

Äänestä
  • kaks mummoa meni mustikkaan. toinen ei mahtunu

    !!!!!!!!!!!!!!!!!=)=)=)=)

    Äänestä

#eggfort2 @ AnthroChat(irc.anthrochat.net)

tai #artail samalla servulla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei ite keksi.. kirjoitti:

eli jotain tosiiii hyvää läppää?jotain uutta mikä ei oo viel semmonen kovin "yleinen"....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu