Pistäkää kahvijauhot valmiiksi

"Toverit" saattaa jonain aamuna marssia talosi lähellä?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tsaikat kiehumaan kun telaketjun kitinä herättää..

Äänestä

Hyvä ettei entisen Pressa Halosen kieltämät miinat vaikeuta liikkumista rajalla.

Äänestä

Venäjä hyökkää, ilman ennakkovaroitusta, Ukrainan jälkeen..

Äänestä

En ymmärrä tuota Ukrainan sotilas johtoa ? Kutsuvat 18-60 vuotiaat miehet sotaan vasta nyt kun venäjä on hyökännyt rajasta läpi jo pari päivää ! Ja eiks Venäjä alkanut jo joulukuussa keskittää joukkoja rajalle ! Ois siinä kerennyt muutaman poteron kaivaa ja kouluttaa joukkoja SOTAAN !!!

Äänestä
  • Mielipuoli putin vannoi ettei aio hyökätä. Hyvä opetus kaikille suomalaisille,ettei rysään voi koskaan luottaa. Kuvottava elukka ja murhaaja koko ukko ja toivoa sopii,että Venäjältä löytyy sankareita jotka saavat tapettua tämän elukan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

"Toverit" saattaa jonain aamuna marssia talosi lähellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu