TILAVA HUONE YHTEISASUNNOSTA LAHDEN KESKUSTASSA
Soluasunnossa vapautuu 31.03.2022 iso 20 m2 huone nukkuma-alkovilla.
Lahden Ydinkeskustassa vapaana 20 m2 huone + 25 m2 yhteisiä tiloja = 45m2, kaikkiaan 67 m2 soluasunnossa Vesffijärvenkatu 18, joka sijaitsee keskeisellä paikalla Lahden kaupunkia.
Osakehuoneisto sijaitsee Lahden ydinkeskustassa, Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkadun risteyksessä, Sokokos Tavaratalon kanssa samassa korttelissa, Kauppakeskus TRIO on risteyksen vastakkaisella puolella.
Kaikki palvelut ja kuljetuspalvelut löytyvät kävelymatkan päästä eli olet ytimessä.
Kokonaisuudessaan osakehuoneistoon kuuluu 3H + Keittiö + Kylpyhuone + Eteistilat + juuri uusittu lasitettu parveke yhteensä 67m2, neljännen kerroksen hissitalossa.
Jokaisella on oma huone säilytyskaapistoineen ja yhteisiä tiloja on 25m2.
Keittiötila, eteinen, WC/pesutilat ja oleskelutila ovat yhteisessä käytössä.
Keittiössä on runsaasti kaappitilaa, tiskipöytä rosterialtailla, ruokapöytä, tuolit, 180cm jääkaappipakastin, 50cm hella, uuni, mikroaaltouuni, kahvin- ja veden keitin, astiastot, uusi pölynimuri, silitysrauta- ja lauta.
Pesuhuoneessa on käytössäsi uudehko Rosenlewin pyykinpesukone.
Taloyhtiöstä löytyy varastotilat, pyörävarasto, vaatteitten tamppausparveke ja saunatilat. Samoin huoneistoon on juuri vaihdettu uudet ulkoikkunat, sälekaihtimet ja raitisilmatuuletuskanavat ja parveke uusittu taittuvilla parvekelaseilla ja uusi parvekeovi.
Sinulla on oma 20 m2 huone ja yhteisiä tiloja 25m2 = yhteensä 45m2 tilaa käytettävänä, mikä vastaa todella isokokoista yksiötä.
Vuokra 385,00
Kahden kuukauden vuokratakuu ja luottotiedot kunnossa.
Huoneessa on tarvittaessa 90cm runkopatja, tyylikäs istuttava sohva, iso toimistopöytä, toimistotuoli ja piironki.
Tällä hetkellä osakkeessa asuu kaksi tyttöä, heidän seurakseen käy kumpi sukupuoli hyvänsä.
Vuokra-aika on toistaiseksi, mieluummin pitkäaikaisempaan vuokraukseen, mutta yhteisen sopimuksen mukaan toimitaan.
Sopimus tehdään kätevästi vuokranmaksu.fi sovellutuksella netissä.
Soita ja sovitaan jatkosta:
Näyttö ja sopimukset Seppo Miettinen Puh. 0400-284649
Huoletonta ja edullista asumista keskellä kaikkea.
Luotettavaa asunnonvuokrausta jo vuodesta 1972 Lahti, Helsinki, Tampere, Nokia, Alavus ja Seinäjoki.
ISO ALKOVILLINENHUONE 20m2 SOLUASUNNOSSA LAHDEN YDINKESKUSTASSA
Anonyymi
0
140
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En minä alussa sua pitänyt kauniina
Mutta nyt olet silmissäni maailman ihanin nainen. En edes käsitä, mitä tapahtui. Pikkuhiljaa muutuit silmissäni haluttavimmaksi naiseksi koko maailmas1752022Tämäkin vielä! Steppi suviseuroissa
Nyt on maailmankirjat sekaisin, En ollut uskoa silmiäni. Selvänä teltassa lauloi muiden mukana.631808Voisitko mies kirjoittaa
Jotain kivaa ja siten että tunnistaisin itseni varmasti? Ei ilkeilyjä..481010Kirjoitan sulle sydämestäni
Syvin toiveeni on päästä kanssasi suhteeseen, saada tutustua sinuun ja että sinäkin tuntisit minut sellaisena kuin olen. Minulla on paljon rakkautta s53721uskallatkohan laittaa
Kerro jotain mistä sinussa pidän? Tunnemme toisemme riittävän hyvin tietääksemme toisistamme nämä asiat melko osuvasti.36710Meillä on vain telepaattinen suhde
Tai siis mulla suhun. Yksipuolinen se on, ja romanttinen kaikesta huolimatta. Mielikuvitus korvaa sen, mitä ei koskaan ollut.61655Homseksuaaliksi syntyminen - vuosisadan sumutus?
Tieteellinen fakta on ettei homoseksuaaliksi voi syntyä vaan homoseksuaaliksi ruvetaan. Tätä kylmää ja itsestäänselvää tosiasiaa ei aivan viime vuosik253654Ei tiemme enää kohtaa
Joten älä odota, että ilmestyisin elämääsi. Se, mitä on tapahtunut on mennyttä, eikä sitä enää saa takaisin. Voi olla, että et näe minua pitkään aikaa69627Body count
Sanotaan että miehellä tulevaisuus ratkaisee ja naisella menneisyys kun etsitään oikeasti vakavaan parisuhteeseen toista. Jos naisella paljastuu oleva238603