Voiko mäyräkoirasta tehdä boxerit

Anonyymi

No voiko siitä vitun koirasta tehdä

4

729

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Voi

    • Anonyymi

      Nyt on aloittajalla paska huumori kun ei tämän parempaan pystynyt. Olisit edes keskinyt hienon tarinan kuinka olet nahottanut erilaisia koiria ja syönyt kaikki jäljeelle jääneet lihat. Miltä liha on maistunut minkäkin rotuisen koiran kohdalla ja kuinka hyvät vaatteet on tullut minkäkin rotuisesta koirasta.

      Tee kansalle palvelus äläkä enään kirjoita näin paskaa paskaa, vaan kirjoita sitten kunnolla sitä paskaa paskaa.

      • Anonyymi

        Kyllä 40. 50. Luvuilla evp koirasta tehtiin yleisesti esm. rukkaset.Jos olet pieni munainen niin siitä vaan😁😁😁


    • Anonyymi

      Koirasta tehdä mitä? Jäikö lause kesken, vai enkö osaa käyttää tietokonetta? Näen lauseen " tehdä" asti. Ainakin alku on kirjoittajalta kyllä todella kaukana normi kommentoinnista... Me saimme keväällä pitkäkarvaisen mäykky uroksen, n. 5 kk nuori. Sessu oli ollut enempi naisvaltaisessa perheessä ensimmäiset kuukaudet . Mielestäni nyt jo olen päässyt sessun kanssa väleihin, nimittäin sessu on ollut tähän asti enempi naisväen kanssa meillä tekemisissä, siis luottanut heihin enemmän. Eka mäykky meille, mutta nyt näyttää todella hyvältä. Äänekäs on, siis, jos kuuluu ylimääräisiä ääniä. Muuten, mahtava piski. Meillä on ollut saksan paimenkoiria, Bichon Frichee on vieläkin, Norjan harmaa on, ym. , Mutta, elämme mielenkiintoisia aikoja... ;) . Tuota kommenttia vaan ihmettelen, "No voiko siitä vitun koirasta tehdä" , että mitähän sillä tarkoitetaan??? Oikeille Koiraihmisille: Mukavaa syksyä !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet toisen kanssa

      ...ja minä yhä vain sinua kaipaan. Tiedän ettet ole onnellinen siellä. Älä hukkaa aitoa onnea ja rakkautta hukkaan vain
      Ikävä
      276
      2092
    2. Näytit taas lihoneen.

      Tynnyri se vaan kasvaa.
      Ikävä
      43
      1874
    3. Immu otti pataan

      Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      105
      1772
    4. Kuka teistä on paras nainen

      A-nainen? J-nainen? K-nainen? M-nainen? S-nainen? Vai kenties joku muu...? 😊
      Ikävä
      64
      1456
    5. Osaako joku selittää tätä

      Että miksi mulle on joka toinen ventovieras ihminen tyly ainakin ilmeillään ja eleillään?
      Ikävä
      84
      1353
    6. Onko jotain mistä

      Olet huolissasi kaivattusi suhteen?
      Ikävä
      78
      1274
    7. Jos me joskus nähtäisiin

      niin ei kai sen vielä tarvitsisi merkitä sen enempää? Ja voihan olla ettei kumpikaan enää siinä vaiheessa edes haluaisi
      Ikävä
      103
      1263
    8. Persun suusta:"Köyhät on luusereita ja ansaitsevat köyhyyden"

      Ministeri Juuston apulainen näin uhoaa. Mitäs siinä. Kyllä on jo tiedetty muutaman vuoden hallitustyön pohjalta että per
      Lieksa
      219
      1153
    9. Koska vietät

      Yhteisen yön kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      57
      1145
    10. Näetkö feminismin uhkana

      Vai mahdollisuutena kun deittailet naisia? Mitä miehet mieltä feminismistä?
      Ikävä
      173
      1004
    Aihe