Kuulkaas...!

Valitan, mutta mulla menee kohta hermot tämän palstan kanssa.

Eikö tällä palstalla voitaisi pitää rauha ja välttää mahdolliset kiroilut ja haukkumiset?
Kun olen tämän palstan valoja, niin arvatkaa onko minusta mukava tulla katsomaan tätä palstaa, kun on miljoona Haukkuma ja Kiroitu viestiä ja muita päättömyyksiä?
Tämän palstan hoitaminen on kyllä aika iso homma ja toivon että te voisitte auttaa minua välttämällä sellaisia viestejä.

Jos teitä ei kertakaikkiaan kiinnosta Habbo Hotel, niin älkää vaivautuko kirjoittamaan tänne Habbo Hotel palstalle haukkuma viestejä jne. Älkää edes viitsikö kehdatko tulla katsomaan tätä palstaa.

En usko teitä jos te tuletta tänne haukkumaan Habbo Hotellia. Jos sinulle ei ole mitään kiinnostusta sitä kohtaan et varmaan kehtaa edes kirjoittaa tänne viestiä.

Minua alkaa kertakaikkisesti hermostuttaa tämä teidän touhu. Toivon, että saadaan tämä asia korjatuksi mahdollisimman pian.



Parhain terveisin,

Blue-Tree, Valvojanne.

12

880

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • adasdsd

      Hommatkaa dreamy pois täältä, niin kaikki rauhottuu

      • föföff

        sori en jaska auttaa sua! pittöö mennä tekee läksyt ja sit pelaa pleikkarii! sorrrrrri!!


    • veä käteen

      Vedä käteen poika ja pidä turpa kiinni.

    • aaa

      Minusta vähän karkkoan sinua kun luin sinun ton noin sanotu "Profiilin" niin aloin vähä miettii et ootko 18-vuotta...

    • Kalmakoira

      Bluu on oikeessa! Muakin ärsyttää suunnattomasti, kun kaikki tulee vaan tänne kiroilemaan, haukkumaan ja kyselemään haksausohjelmia >:(. Painuisvat vaan sinne missä pippuri kasvaa ja pysyisvät siellä >:(!

      • PASKA-Tree

        PASKA-TREE ET SAATANA POISTA MUN VIESTEI VITUN RUNKKU


      • u-u-n-o
        PASKA-Tree kirjoitti:

        PASKA-TREE ET SAATANA POISTA MUN VIESTEI VITUN RUNKKU

        jos luet tämän haiset paskalle witun -----naama


    • Moi!

      Hoi hoi Puu! tänne ei kuulu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Sartsariina

      blue-tree, ihan ihmetteln miten jaksat sefuta tätä palstaa, heh! Ihan typerää kielenkäyttöä täällä, melkein asiasta kuin asiasta. Harvoin puhutaan mitään järkevää ja rakentavaa. Mun mielestä Habbo on kivaa ajanvietettä, ei siitä mun mielestä tarvitse pitää kauheaa meteliä puolesta tai vastaan. Kuka tykkää kuka ei.

    • Kuullaan..

    • u-u-n-o

      SIIS SUST EI PIDÄ KETÄÄN VITUN
      PALLINAAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      • burgga-ballo

        Ahaan. Musta mikä blue-tree on ihan asiallinen kaveri. Toisin kuin eräät...


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      323
      9031
    2. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      83
      5588
    3. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      332
      5103
    4. SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"

      Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden
      Maailman menoa
      71
      3545
    5. Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä

      Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä
      Suomalaiset julkkikset
      3
      2992
    6. Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?

      Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal
      Maailman menoa
      58
      2377
    7. Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä

      Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,
      Elokuva
      4
      2332
    8. Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!

      Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr
      Maailman menoa
      7
      2268
    9. Ajattelin silloin

      että jos olet kiinnostunut, ihan oikeasti, niin kuulen sinusta vielä.
      Ikävä
      113
      2226
    10. TTP avajaiset

      Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja
      Haapavesi
      40
      2123
    Aihe