Älkää menkö Ähtäriin siellä eläinpuistossa on kommunistikarhut jotka ovat Kiinan propaganda välineitä. Kommunistien hyysääminen kannattaa lopettaa ennen kuin se on myöhäistä.
Boikotti Ähtärin eläinpuistoa kohtaan alkaa !
14
753
Vastaukset
- Anonyymi
Todella ränsistynyt paikka näkee että rahat meni pandoihin oikea eläinvankila.
- Anonyymi
Täältä etelästä on pitkä matka ähtäriin sillä mikä menee bensaan saa jo matkaliput ulkomaille niin edullsia tarjouksia lentoyhtiöt tekee.
- Anonyymi
Mennään koko perheen voimin! Mukava käydä
- Anonyymi
Mulla on viisi lasta me ei kyllä siellä pystytä käymään liian kallis reissu, mutta olen kuullut että on kuin eläinvankila, eikä oikein innosta tukea kommareita.
- Anonyymi
Mainio paikka sekä lapsiperheille että aikuisille.
Suosittelen!!- Anonyymi
Töykee palvelu on joka paikassa kuin virossa olis.
- Anonyymi
Se homeinen hotelli haisee ihan ryssälle.Naava talossa on ihan sika kuuma olla helteellä ei ilmastointia kuka idiootti on sen rakentanut oliko se joku huijari.
- Anonyymi
Viime kesän helteillä käytiin oli elukat kyllä kärsivän näköisiä ei mitään allasta ollut suurimalle osalle elukoita missä voi vilvoitella kuten luonnossa tekevät, silti puistoa mainostetaan luonnonmukaiseksi.
- Anonyymi
Poikotista huolimatta pitää pampua pandoille saada! T. Vuokko-täti.
- Anonyymi
Me ainakin lähdetään ulkomaille tänä kesänä halvempaa kuin autolla rynkyttää eri puolelle suomea. Pandat saa minun puolesta vaikka lopettaa, olis kiva viesti kinukeille kommareille.
- Anonyymi
Kannatan lopetusta lämpimästi.
- Anonyymi
Jep, nuo ovat pelkästään probagandavälineitä ja vielä Suomelle kalliita sellaisia. Ihan järjetöntä oli ottaa noita Suomeen. Ähtäri on meidän perheeltä tuon jälkeen boikotissa.
- Anonyymi
Mitä niissä on kahtomista ? En mene ikinä niitä katsomaan, ja yleensäkkin eläinpuisto on kyllä melkoinen loukko eläimille, se lintutarha on järkyttävä .
- Anonyymi
Miten voi viranomaiset hyväksyä tuon Zoon tavan pitää elukoita vankina vanhoissa aitauksissa jotka ovat kaukana lunnollisista elinoloista. Maailmalla eism. lumileopardille on tehty kiipeilykallio ähtärissä ei mitään ei ihme että sen pentu ja emä kuoli jokin aika sitten ja syy oli elinoloissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien2263337- 592837
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I252453Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk182451Työvoimatoimisto
Nyt kysyisin miksi pitää käydä työvoimatoimistossa paikanpäällä, kun he eivät muuta tee kuin laittavat koneelle uudet ve721934Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä841850Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva401812Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro191805Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.911662Mietin sua liikaa
Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli68994