Olen tekemässä suihkupussukkaa, voinko käyttää pimennysverhokangasta vuoriksi. Miten mahtaa sietää kosteutta, onko jollain kokemusta.
pimennysverho
Anonyymi
2
216
Vastaukset
- Anonyymi
Samallalailla luultavasti sietää kosteutta kuin muutkin tavalliset vettä imevät kankaat. Itse en tekisi jos pitää kosteutta sietävä pussi tehdä, vaan ostaisin vaikka kirpparilta suihkuverhon ja tekisin siitä.
- Anonyymi
Kai nyt voit käyttää vaikka tuulipuku kangasta. Eihän sitä kukaan kiellä. Ei sellaista lakia olekaan mikä estäisi ompelemasta ihan mitä itse haluaa. Kaikesta siitä ihmiset ovat huolissaan. vaikeaksi on elämä mennyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651576
- 104921
- 75743
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16605ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40537Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45488Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m158486Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;186425- 26419