Tarjoan matematiikan yksityisopetusta kaikissa vaiheissa oleville opetettaville peruskoululaisista yliopisto-opiskelijoihin pääkaupunkiseudulla Espoossa ja Helsingissä (myös kemia ja fysiikka).
Olen kärsivällinen ja avulias kahden lapsen isä jolla on pitkä kokemus matematiikan, kemian ja fysiikan opetuksesta. Matematiikkaa ja kemiaa olen opiskellut Helsingin yliopistossa (FM) ja kasvatustiedettä Jyväskylän yliopistossa. Minulla on yli 25 vuoden kokemus yksityisopetuksesta ja olen opettanut myös valmennuskursseilla ja kouluissa.
Yksityisopetus sovitetaan aina opiskelijan osaamistason ja tempon mukaan. Opetus voidaan pitää joko oppilaan kotona tai sopimuksen mukaan. Oppituntien määrä ja opetusaika sovitaan myös aina opiskelijan toiveiden mukaan.
Etäopetus esim Skypen kautta on mahdollista. Minulle voi lähettää tehtäviä ratkaistavaksi sähköpostilla.
Opetan myös ruotsiksi tai englanniksi.
Hinta 55 euroa /70 min.
Ota yhteyttä niin annan mielelläni lisätietoja.
p. 0451208668 tai [email protected]
t. Henkka Metsälä
https://matematiikan-yksityisopetusta.webs.com/
https://matematiikanopetus2.wixsite.com/espoo
Matematiikanopetusta kokemuksella
Anonyymi
1
878
Vastaukset
- Anonyymi
Ilmeisesti opettajat eivät viitsi pienellä palkalla kouluissa enää opettaa matikkaa, kun siitä voi näin tienatakin. Jos ei ole pistää rahaa , niin se näkyy tuloksissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001710Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571350Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?761298Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51923Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 108850
- 72833