osta siis Toyota. Toyotan laatu on kuin lottovoitto, sitä kadehditaan ja omistajat piiloittavat sen kateellisilta jotka supisevat kylillä toistensa korvaan lottovoittajasta. Toyotan laatu on kuin lottovoitto.
Haluatko voittaa,
Anonyymi
1266
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Se tojo on yhtä laadukas kuin kolhoosin puhkiruostunut lypsyämpäri.
Minäki oon kade.
Toyotan ruosteettomuuden todennäköisyys on samaa luokkaa kuin todennäköisyys voittaa jättipotti lotossa.
"Suurimmat ongelmat järjestelmän osalta olivat Toyotassa. Siinä pakkanen aiheuttaa vikakoodeja, jotka poistavat vakionopeudensäätimen käytöstä. Ongelmat vaativat syvempää selvitystä, sillä käyttötestissämme oleva Yaris valitti samoista vikakoodeista. Tutkimme asiaa."
"Vertailuautoista erityistä kiitosta vakionopeudensäätimen toiminnasta saa Škoda Fabia, jossa järjestelmä toimii kalliiden autojen tapaan. Siinä mukautuvan vakionopeudensäätimen kaukaisin etäisyys on talvellakin riittävän suuri, kun etäisyydeksi asettaa viidennen pykälän. "
https://tekniikanmaailma.fi/tm-talviauto-2022-autovalmistajilla-on-viela-tekemista-vakionopeudensaatimen-toimivuuden-kehittamiseksi-talviolosuhteissa/
On kyllä. Osuu todella harvalle yksilö millä ajetaan yli 300tkm.
Minäpäs lottoan joka viikko 100€ ja minulla on Toyota Corolla itselataava hybridi.
Pakkohan se Toyota on piilottaa. Eihän siitä julkisella paikalla kehtaa ulos nousta. Pitäisi olla vielä tummennetut ikkunat ettei kukaan näe kuka ajaa. Häpeähän on suuri.
Lienee sanomattakin selvää että Toyota itselataava Hybridi vaatii täsmällisyyttä ja päättäväisyyttä, ja kannustaa kehittämään meihin kohdistuvaa tietotarvetta. On hyvin vaikea johdatella asioita siten, että Toyotan ajo-ominaisuudet ja mukavuus kuvaa hyvin toimintamenetelmiä parannettaessa huomaamattomia haittatekijöitä. Jotta emme unohtaisi yhteisön pyrkimyksiä, todettakoon, että Toyotan taloudellisuus sekä arvostus yllättää toimivuudellaan.
Juu kyllä yllättää tosiaan. Kamalaahan se on Toyotan kanssa. Pimeällä pitää lähteä ja pimeällä tulla.
"Kateellinen Tojotasta " Miksi kukaan olisi kateellinen peruskulkineesta ? Noitahan riittää kaikille halukkaille .
Missä kohtaa viestiketjussa kerrottiin olevan kateellinen Toyotasta? Mitähan kamaa oikein vedät?
Toyota on kuin lottovoitto 3 lisävoitto, panos 30 euroa, voitto 10,90 euroa.