Suomalaisen miehen ja uhon tuntien olen perustanut tänne perukkaan jokaisen suomalaisen ikioman kiljupönttöseuran.
Jäseneksi pääsee ilman maksua kymmeneksi vuodeksi, jos osaa kertoa minulle, että ei koskaan ole joutunut sanomaaan kiireen olevan ihan silmissä.
Seuramme tarkoitus on kehittää suomalaisen miehen itsetuntoa. Tarkoitus sinällään on hyvä, mutta muusta kuin seuraavista puhutaan ankarasti...
-sen itseään häiritsevän pikkupatukan siirtoa lahkeesta toiseen
-aseen tukea patukkaan
-vaimon arvostelua
-puolikarvaisen perseen näyttämistä saunassa
-"Juutalaisen munien väri auringossa"
- muutakin jonnin joutavaa paskaa, jota uhosuomalainenmies jauhaa aina
Seuramme tarkoitus on vain olla seura, johon olen saanut jo kolme naisjäsentä. Luulisin, että teitä suomalaisia ukkoja alkaa vituttaa viimeistään kohta. Itse olette minua aikoinaan neidiksi haukkuneet. Nyt on teidän aika, koska minulla alkaa kärsiminen loppumaan.
Tehkää jotain te isot miehet ja muistakaa olevanne suomalaisia, joskus plussamerkillä myös. Muistakaa myös vessassa käydessä, että letku letkeä ei ole yhteydessä pönttöön, joka yläpäätä hallinoi.
Olen itse kärsinyt mulkuista. En enää jaksa, ja vain siksi haluan nähdä suomalaisesta miehestä muunkin kuin sen hukkumaisillaan olevan karvaisen perseen.
Martti Innasta lainaten totean lopuksi...
Mä sulle kyrpää näytin alla vanhan vaahteran
Yksin jäin, totta
Nyt yksin olen ja katson lammen synkkään veteen
Ottaa eteen kun sinusta haaveilen..
Perukan ukkeli
Perukan uusin seura
Anonyymi
0
104
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse564384Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky933653Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1023272Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575681873Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.171859Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.771093- 81763
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.102759Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä22744- 33730