Kannatti tutustua

Anonyymi

Sen kerran kun olin unohtanut uikkarini kotiin ja poikkesin futisharkoista tutulle lammelle uimaan. Tämä lampi oli syrjässä eikäsiellä usein näkynyt ristin sielua. Nyt kuitenkin manasin tuuriani ja kävelin järvestä kädet munieni peittona kohti vaatteitani. Puiden takana näkyi auto, mutta ei ketään ihmistä. Vaatteeni ja reppuni olivat myös kadonneet. Olin lukinnut pyöräni, joten silläkään en voisi poistua paikalta. Hiivin kohti autoa ja tajusin, että siellä nussitaan ihan tosissaan. Takapenkin toinen ovi oli auki ja sieltä kantautui ihan selvät panemisen äänet.

Piti miettiä hetki. Olin siis munasillani ja joku oli nyysinyt kamani. Toisaalta kiinnostus nussivia ihmisiä kohtaan oli suuri. Kurkistin toiselta puolelta autoa ja kyllä siellä mies ja nainen harrastivat ihan sitä perinteistä touhua. En kuitenkaan nähnyt kovin hyvin, joten kiersin takaisin avonaisen oven puolelle. Paljas perse ei hirveästi paljastanut, mutta voihke ja läiske saivat kyllä kullini keräämään verta noustakseen kunnon seisokkiin. Nousin vielä vähän ylemmäs nähdäkseni paremmin, mutta silloin kuulin takaani ääniä.

-Mitäs sä jannu täällä kuljeskelet? Nielaisin ja käännähdin äänen suuntaan ja unohdin, että mulkkuni oli täydessä seisokissa. Pariskunta katsoi minua koira hihnan päässä ja toistivat kysymyksen. -Miksi sä vahtaat täällä toisten seksihommia ja miksi ihmeessä kuljet ilman vaatteita? Kiitin onneani, etten ollut ehtinyt alkaa runkkaamaan, vaikka sekin mielessä juolahti yrittäessäni nähdä panohommia lähempää.

Tällä välin autossa ollut parikin oli jo ehtinyt katsomaan mitä ihmettä oikein tapahtuu. Ja niin kaunis nuori mimmi ja ihan yhtä nuori kundikin muna pystyssä tuijottivat minua. -Ei kun sori mä vaan, kun mun kamat oli pöllitty tosta rannalta kun olin uimassa. Autossa ollut tyttö katsoi minuun ja sanoi ehkä puolileikillään: -No ehkä ne sun tavarat unohtuu, kun tuut lähempää katsomaan meidän peuhaamista. Takanani oleva pariskunta jatkoi matkaansa koiran kanssa. Autossa olleet sen sijaan pyysivät minua nousemaan kyytiin takapenkille ja minähän menin. -Voidaan ajaa johonkin vähän rauhallisemmalle paikalle ja onhan tää nyt aika hassua, että me yllätetään toisemme nakuilemassa.

Mies ajoi auton vielä syvemmälle metsätielle ja nousi kuskin paikalta ja kiersi mimminsä luokse. Meillä molemmilla seisoi aikalailla edelleen ja nainen alkoikin imeä miehensä munaa ja sanoi minulle. -Me tykätään kun joku katselee meitä ja jos kiltisti runkkailet niin voi olla, että pääset hieman osallistumaankin. Minä tein työtä käskettyä ja otin mulkun käteeni ja runkkasin samalla, kun mies alkoi nussia mimmiänsä autoa vasten. Olihan se todella kiihottavaa nähdä niin läheltä suunnilleen samanikäiste ja hyväkroppaisten panemista. Mimmi silmäili minun suuntaani ja huohotti miehensä nussiessa häntä takaa. Minä katselin lähietäisyydeltä ja runkkasin kiihottuneena. Mies käänteli mimmiään eri suuntiin ja nussi tottuneesti häntä ja välillä mimmi imi miehen kivikovaa kullia.

Nyt naisen selkä alkoi vääntyä ja hänen kroppansa värisi kauniisti, mutta jopa hieman holtittomasta hänen saadessaan kunnon orgasmin. Minä kiihotuin vielä enemmän ja laskin mällini muutamalla sykäyksellä suoraan luontoon. Mies vähän naurahti suuntaani ja jatkoi panemista uudelleen ja uudelleen...

2

8492

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen lukuisia kertoja pyytänyt miestäni naimaan minua autossa tai metsän siimeksessä. Hänelle se ei sovi, vaan sängyssä seinien sisällä ainoastaan. Joitakin vuosia sitten pyöräilin eräälle pienelle lammelle ottamaan aurinkoa ja riisuin yläosanikin rajojen välttämiseksi. Minulla oli eväät ja viinipullokin mukana ja vietin siellä useita tunteja. Yhtäkkiä metsän suunnasta paikalle ilmestyi kolmen nuoren miehen porukka. He olivat kovin ystävällisiä ja pyysivät minut pelaamaan korttia heidän kanssaan. He kehuivat minua kovin vaikka olivat parikymmentä vuotta nuorempia.

      Yksi pojista päätti myös käydä uimassa ja riisui itsensä ilkosilleen ja tullessaan takaisin ei lainkaan peitellyt paikkojaan, vaan seisoskeli muina miehinä minunkin edessäni ja kuivatteli itseään pienessä tuulessa. En vieläkään tiedä mikä minuun iski, mutta pian antauduin tuon alastoman pojan syleilyyn. Hän nuoli minut jokaikisestä paikasta ja rakasteli minua viltilläni antaen minulle kaksi ihanaa ikimuistoista orgasmia. Tein hänellekin mitä ikinä hän pyysi ja muut kaksi poikaa katselivat meitä kiinnostuneina ja taisivat siinä itseäänkin tyydyttää. Sovin tuon pojan kanssa vielä yhdet treffit samaan paikkaan ja rakstelimme autuaina useamman tunnin toki taukoja pitäen. Ajattelen, että jotain halusin kokea minäkin enkä ole tuosta koskaan kenellekään maininnut.

      • Anonyymi

        Eihän noin täydellistä auringonottoa pitäisi pelkästään yhteen tai kahteen kertaan jättää :(


    Ketjusta on poistettu 32 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      434
      6261
    2. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      121
      3576
    3. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      88
      2416
    4. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      25
      1889
    5. Moraaliköyhä S-ryhmä

      S-ryhmä on kehystänyt Israel-boikottipäätöksen “ihmisoikeuslinjaukseksi”, mutta toteutus paljastaa sen onttouden: valiko
      Tampere
      109
      1185
    6. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      92
      1164
    7. Minkä biisin omisit sun kaivatulle?

      Pieni perustelu olisi kiva. ❤️
      Ikävä
      63
      1055
    8. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimaisin ihminen jonka olet ikinä tavannut?
      Ikävä
      62
      1028
    9. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      76
      930
    10. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      41
      924
    Aihe