Supernaistenpäivä! Parempi hytti kaikille
Mielestämme naistenpäivänä on hyvä muistaa, että toisten nostaminen ei ole itseltä pois. Itse ajattelimme nostella päivän kunniaksi esiin parempia hyttejä, tämän kirsikankukkien värisen uutiskirjeen saattelemana.
Tee risteilyvaraus tänään 8.3. ja saat samalla rahalla paremman hytin. Tarjous koskee tiettyjä lähtöjä Päivä Tukholmassa -risteilyllä Helsingistä (B-hytin hinnalla), 22 h -risteilyllä Helsingistä (A-hytti B-hytin hinnalla) ja 23 h -risteilyllä Turusta (A-hytti B-hytin hinnalla). Matkustusaika on 28.4. asti.
Superia naistenpäivää, ihmiset!
Pientä hemmottelua
Anonyymi
4
203
Vastaukset
- Anonyymi
Tasa-arvovaltuutetulle tehty kantelu tästä räikeästä ihmisten yhdenvertaisuutta loukkaavasta aloituksesta.
- Anonyymi
Sinähän pirpana et tee muuta kuin yksiksesi poljet jalkaa ja itseksesi uhoot.
- Anonyymi
Ei sen hytin luokituksella niin väliä ole, kunhan on hilaisella yläkannella, parivuode, ikkuna ja jääkaappi. Mieluusti vielä oma lounge. Ja erikoisaamiainen, ettei tarvitse karvalakkikansan parissa olla.
- Anonyymi
E-hytti ei ole hyvä, koska alapuolella soi humppa jota joku känniläinen yrittää nuotin vierestä "laulaa". En suosittele. Sänky itsessään on ihan ok.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860
Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli399371"Mä elän vieläkin"
Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn433955Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?
Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.392644Pate Mustajärvi on kuollut
Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html1272566Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman
Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi1022509Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan
Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on271977Miten ikinä kelpaisin sulle
Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait161655Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää
Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.331457- 711287
Esko ja Martina viettävät joulua
Entisen avioparin joulunvietto on ylittänyt IS uutiskynnyksen1791177