Supernaistenpäivä! Parempi hytti kaikille
Mielestämme naistenpäivänä on hyvä muistaa, että toisten nostaminen ei ole itseltä pois. Itse ajattelimme nostella päivän kunniaksi esiin parempia hyttejä, tämän kirsikankukkien värisen uutiskirjeen saattelemana.
Tee risteilyvaraus tänään 8.3. ja saat samalla rahalla paremman hytin. Tarjous koskee tiettyjä lähtöjä Päivä Tukholmassa -risteilyllä Helsingistä (B-hytin hinnalla), 22 h -risteilyllä Helsingistä (A-hytti B-hytin hinnalla) ja 23 h -risteilyllä Turusta (A-hytti B-hytin hinnalla). Matkustusaika on 28.4. asti.
Superia naistenpäivää, ihmiset!
Pientä hemmottelua
Anonyymi
4
196
Vastaukset
- Anonyymi
Tasa-arvovaltuutetulle tehty kantelu tästä räikeästä ihmisten yhdenvertaisuutta loukkaavasta aloituksesta.
- Anonyymi
Sinähän pirpana et tee muuta kuin yksiksesi poljet jalkaa ja itseksesi uhoot.
- Anonyymi
Ei sen hytin luokituksella niin väliä ole, kunhan on hilaisella yläkannella, parivuode, ikkuna ja jääkaappi. Mieluusti vielä oma lounge. Ja erikoisaamiainen, ettei tarvitse karvalakkikansan parissa olla.
- Anonyymi
E-hytti ei ole hyvä, koska alapuolella soi humppa jota joku känniläinen yrittää nuotin vierestä "laulaa". En suosittele. Sänky itsessään on ihan ok.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 394289
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1344057- 633705
- 873551
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans333527Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe643341- 842906
- 542825
- 252616
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142324