Pientä hemmottelua

Anonyymi

Supernaistenpäivä! Parempi hytti kaikille
Mielestämme naistenpäivänä on hyvä muistaa, että toisten nostaminen ei ole itseltä pois. Itse ajattelimme nostella päivän kunniaksi esiin parempia hyttejä, tämän kirsikankukkien värisen uutiskirjeen saattelemana.

Tee risteilyvaraus tänään 8.3. ja saat samalla rahalla paremman hytin. Tarjous koskee tiettyjä lähtöjä Päivä Tukholmassa -risteilyllä Helsingistä (B-hytin hinnalla), 22 h -risteilyllä Helsingistä (A-hytti B-hytin hinnalla) ja 23 h -risteilyllä Turusta (A-hytti B-hytin hinnalla). Matkustusaika on 28.4. asti.

Superia naistenpäivää, ihmiset!

4

199

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tasa-arvovaltuutetulle tehty kantelu tästä räikeästä ihmisten yhdenvertaisuutta loukkaavasta aloituksesta.

      • Anonyymi

        Sinähän pirpana et tee muuta kuin yksiksesi poljet jalkaa ja itseksesi uhoot.


    • Anonyymi

      Ei sen hytin luokituksella niin väliä ole, kunhan on hilaisella yläkannella, parivuode, ikkuna ja jääkaappi. Mieluusti vielä oma lounge. Ja erikoisaamiainen, ettei tarvitse karvalakkikansan parissa olla.

      • Anonyymi

        E-hytti ei ole hyvä, koska alapuolella soi humppa jota joku känniläinen yrittää nuotin vierestä "laulaa". En suosittele. Sänky itsessään on ihan ok.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      318
      6756
    2. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      58
      5882
    3. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      194
      5374
    4. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      63
      4135
    5. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      38
      3358
    6. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      5
      3353
    7. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      53
      3264
    8. Töppö-persut ovat todella tyhmiä

      sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan
      Maailman menoa
      29
      3028
    9. Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %

      Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739
      Maailman menoa
      12
      2277
    10. Mitäpä ostaisin ja lähettäisin Metsa Manille joulupäkitsiä?

      Vähän vaikea miettiä ja keksiä eikä pelkkää rahalahjaa oikein kehtoo. Kertokaapa te?
      Tuusniemi
      40
      1143
    Aihe