Tapahtui koulussa4
13iskun jälkeen ei tullut enää iskuja, pakarani olivat tosi kipeät jo tässä vaiheessa. Poika tuli viereeni ja kuiskasi korvaani että kiltti tyttö, tämän jälkeen hän läppäisi minua kämmenellä kaksi kertaa kummalekin pakaralle. Tämän jälkeen hän käänsi minut ympäri ja alkoi kosketella tissejäni, ei mennyt minuuttiakaan kunnes hän rupesi nuolemaan nännejäni ja näykkäisi nänniäni joka sattui. Hän näykkäisi vielä toistakin nänniäni ennenkuin käänsi minut taas ympäri ja alkoi puristella kipeitä pakaroitani. Hän puristeli niitä jonkin aikaa kunnes käsi minut istumaan penkille haarat auki, minä tottelin häntä heti sillä en halunnut enempää piiskaa. Kun olin istunut penkille ja levittänyt jalkani poika otti silmälaput pois, hän oli alasti ja hänen pippelinsä oli seisokissa. Seuraavana huomasin ettei opettajaa näy missään, olin siis sidottuna alasti kahdestaan 11:vuotiaan pojan kanssa samassa huoneessa. Sitten hän polvistui eteeni ja otti reisistäni kiinni, laittoi naamansa kiinni pimppiini ja nuolaisi pimppiäni. Tämän jälkeen hän rupesi nuolemaan kielellään pimppiäni nopeammin ja nopeammin, välillä kieli kävi syvällä sisällä pimpissäni ja välillä hän nuoli pimppini ympärystää. Voihkaisin aina kun kieli kävi syvällä pimppini sisällä. Meni noin 5min kunnes poika lopetti pimppini nuolemisen, hän laittoi minulle takaisin silmälaput ja käski minut takaisin nojaamaan seinään. Sitten hän otti taas piiskan esille ja sanoi minulle että koska olen ollut näin kiltti tyttö niin hän iskee piiskalla vain muutaman kerran. Sitten hän alkoi piiskaamaan peppuani, hän löi piiskalla ainakin 10kertaa kunnes lopetti. Piiskaamisen lopettamisen jälkeen ei mennyt kauaa kunnes opettaja palasi pukukoppiin, hän kysyi pojalta oliko hänellä ollut hauskaa ja poika vastasi että kyllä oli. Sitten opettaja sanoi oppilaalle että hän voisi pukea vaatteet ja lähteä välitunnille, oppilas laittoi vaatteet päälleen ja lähti. Sitten opettaja tuli luokseni otti minulta suukapulan, silmälaput ja käsiraudat pois ja auttoi minua pukemaan pikkuhousut ja mekon takaisin päälleni.
JATKUU--->
Tapahtui koulussa4
Anonyymi
5
4978
Vastaukset
- Anonyymi
Osa 4, hienoa. Moni jää siihen ainoaan. Hyvä tarina
- Anonyymi
Mitä mieltä tarinasta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä mieltä tarinasta
Jatka Aku Ankan lukemista onneton
- Anonyymi
Oltermanne
- Anonyymi
Aloittajan pitäisi mennä uudestaan kouluun opettelemaan oikeinkirjoitusta.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1164456Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv622567Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?801665Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61123- 66864
- 21843
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118823- 40806
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50789- 62768