lapin tyttö

Sukalaiseni tyttö rakastui lomamatkalla Brassi-
poikaan ja oli nyt puoli vuotta uudestaan siellä.
Minkätyyppisiä ne ovat?
Kaverin isällä piti olla tehdas.Kertaakaan
ei näytetty sitä tytölle.Käytetäänkö siellä
tehtaissa lapsityövoimaa?Ajattelin että
jos eivät kehdanneet näyttää
11170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

taas sama juttu ku suomiblondia höynäytetään. vai että oikein tehdas? mikähän tehdas ettei vaan ole se peräkammarin aahtehdas!!!!et ole eka jolle kerrotaan satuja ja niihin uskotaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Brasililialainen poikakaveri kirjoitti:

Sukalaiseni tyttö rakastui lomamatkalla Brassi-
poikaan ja oli nyt puoli vuotta uudestaan siellä.
Minkätyyppisiä ne ovat?
Kaverin isällä piti olla tehdas.Kertaakaan
ei näytetty sitä tytölle.Käytetäänkö siellä
tehtaissa lapsityövoimaa?Ajattelin että
jos eivät kehdanneet näyttää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu