Mallorcan paras??

Anonyymi

Hei. Tekisi mieli jo lomamatkalle. Onko Mallorca kokemuksia? Matkailun yksin, olisin pari viikkoa elokuussa. En tykkää kaupunkihulinasta, pitäs olla rauhaa, rantaa, mutta ei mikään peräkylä! Sopivasti kaikkea - heh heh!
Mitä suosittelen, mitä kokemuksistaan kerrot - matkakuumeelle 57- v aikuiselle naiselle?!!

6

1763

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Puerto Soller on hyvä vaihtoehto, pieni kaunis rantakaupunki jossa suojaisa ranta ja upeat maisemat. Useita hyviä ruokapaikkoja ja jonkin verran iltaelämää.

      • Anonyymi

        Tätä paikkaa aloin heti tsekata....olisi varmasti hyvä vaihtoehto. Kiitos vinkistä - pidän vahvana mielessä! Jos vaikka....?!?!


    • Anonyymi

      Hai sie likka. Haluut sie tällaisen tumman kaverin siipien suojaan. Miul on mallortcal yksiö department. Millo siul on mieles päästä aurinkoon. Mie kun saan hevoset hoitoon raineril niin sit mie oisin valmis lähtee.mittää vuokraa siun ei tarvii maksaa. Miul on rahhaa muutenki. Haittak siu jos miun kaverin stefu tulee messiin. Kyl meil kolmistee on kimppakivaa.

      • Anonyymi

        Huhhuh ja heh heh - mitä luulet, että tulisiko mukaasi...


    • Anonyymi

      Aurinkoon? No sitten ihmeessä tänne Hammerfestiin, eikä minnekään Mallorcalle. Vajaan kuukauden päästä alkaa täällä taas yötön yö. 57v. Eli täällä työvuosia olisi vielä 10.
      Keskustan kaijaravintolassa lyöttäytyy seuraasi miellyttävän tuntuinen Norjalaismies tarjoten coctailin ja toisen ja..... Siihen sitten muistisi loppuukin. Ja aamulla sitten kun heräät, valkenee mitä onkaan tapahtunut. Yöpöydälläsi on A4:n paperi. Se on työsopimus, jossa on sinun allekirjoitus. Ja sitä ei mitenkään saa näyttämään väärennetyltä.
      Häpeällä tunnustan, että kokemuksesta puhun.

    • Anonyymi

      Oho,aha.... No sinne sitten?!?!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4138
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      27
      3019
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2320
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1338
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      919
    6. 133
      901
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      894
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      822
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      766
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      760
    Aihe