Hei. Tekisi mieli jo lomamatkalle. Onko Mallorca kokemuksia? Matkailun yksin, olisin pari viikkoa elokuussa. En tykkää kaupunkihulinasta, pitäs olla rauhaa, rantaa, mutta ei mikään peräkylä! Sopivasti kaikkea - heh heh!
Mitä suosittelen, mitä kokemuksistaan kerrot - matkakuumeelle 57- v aikuiselle naiselle?!!
Mallorcan paras??
6
1857
Vastaukset 6
- Anonyymi
Puerto Soller on hyvä vaihtoehto, pieni kaunis rantakaupunki jossa suojaisa ranta ja upeat maisemat. Useita hyviä ruokapaikkoja ja jonkin verran iltaelämää.
- Anonyymi
Tätä paikkaa aloin heti tsekata....olisi varmasti hyvä vaihtoehto. Kiitos vinkistä - pidän vahvana mielessä! Jos vaikka....?!?!
- Anonyymi
Hai sie likka. Haluut sie tällaisen tumman kaverin siipien suojaan. Miul on mallortcal yksiö department. Millo siul on mieles päästä aurinkoon. Mie kun saan hevoset hoitoon raineril niin sit mie oisin valmis lähtee.mittää vuokraa siun ei tarvii maksaa. Miul on rahhaa muutenki. Haittak siu jos miun kaverin stefu tulee messiin. Kyl meil kolmistee on kimppakivaa.
- Anonyymi
Huhhuh ja heh heh - mitä luulet, että tulisiko mukaasi...
- Anonyymi
Aurinkoon? No sitten ihmeessä tänne Hammerfestiin, eikä minnekään Mallorcalle. Vajaan kuukauden päästä alkaa täällä taas yötön yö. 57v. Eli täällä työvuosia olisi vielä 10.
Keskustan kaijaravintolassa lyöttäytyy seuraasi miellyttävän tuntuinen Norjalaismies tarjoten coctailin ja toisen ja..... Siihen sitten muistisi loppuukin. Ja aamulla sitten kun heräät, valkenee mitä onkaan tapahtunut. Yöpöydälläsi on A4:n paperi. Se on työsopimus, jossa on sinun allekirjoitus. Ja sitä ei mitenkään saa näyttämään väärennetyltä.
Häpeällä tunnustan, että kokemuksesta puhun. - Anonyymi
Oho,aha.... No sinne sitten?!?!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miten yksi ihminen
Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,871591- 811365
Olet lihonut kuin pullataikina
Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?811331- 56902
Kyllä on ihmisillä paha olla
Harmi, kun se pitää kipata toisten niskaan. Noh, huhuhan kertoo, että koko palsta on menossa kiinni. Pitäneekö paikkan164895Mustikanpoimintaa
Raskasta ja hidasta hommaa on vaikka kyllä pääsisi ihan hyville tuntipalkoille jos ämpärin tunnissa ehtisi hyvältä paika89807Festivaaliko?
Ei kunnon valoja tai mitään rakenteita, amatöörien puuhastelua äänentoistoa myöten.Yksi soittotaitonen bändi! Luisia kyl39806- 58740
Mies viimeinen viestisi..
Minkä verran panostit? Oliko jotain kokreettista. Pyysitkö treffeille? Ilmoititko halusta tavata? Epämääräisiin ei mon133689Ammoniakkivuoto
Oliko tämä Kiantaman tehtaalla? Ei heitä huonot uutiset Kiantamaa kiertämästä. Pitäsikkö jo laittaa lappu luukulle ja mu19653