nopeati vastaus

jo mä ostaisin playstation 2 seen adapterin niin maksaako se jos sitä käyttää mul on ittelläni laajakaista kiitos etu käteen vastauksista
3205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pelaaminen ei maksaa mitään ylimäärästä... Maksat ainoastaan siis laajakaistasi käytöstä...

Äänestä

niin se on!! ei maksa kun 0,00 €

Äänestä
  • Kiva tietää olen itsekkin ajatellut hankkia sen!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pete kirjoitti:

jo mä ostaisin playstation 2 seen adapterin niin maksaako se jos sitä käyttää mul on ittelläni laajakaista kiitos etu käteen vastauksista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu